کاشت مو با جدیدترین متد و روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران

 

کاشت مو
کاشت مو

 

کاشت مو

 

کاشت مو با جدیدترین متد و روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران

 

جدیدترین روش کاشت مو

 

جدیدترین روش کاشت مو یک شیوه جراحی است که در آن ریشه مو از یک محل به محلی که ریزش دارد یا دچار طاسی است منتقل میشود. در حقیقت کاشت مو یک نوع عمل زیبایی محسوب میشود.استفاده از کاشت مو اکثرا برای آقایان مورد استفاده قرار میگیرد و این روش بسیار مورد استقبال آن ها قرار گرفته است.

جدیدترین روش کاشت مو نه تنها برای موی سر بلکه برای ابرو، سبیل، ریش و نواحی ای که به سبب شکستگی رشد موی آنها متوقف شده است نیز مورد استفاده قرار میگیرد.از هر پیاز مو یک تا چهار رشته مو رشد می کند. که به اندازه نیاز فرد مراجعه کننده مو را خارج کرده و کاشت را انجام میدهند.

PRP یکی از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که در چند سال اخیر طرفدار زیادی پیدا کرده است  . با وجود محبوبیت زیاد پی آر پی  هنوز هم سوالات زیادی در مورد این موضوع جذاب وجود دارد ، به طور خلاصه پی ار پی به این صورت عمل میکند که با تزریق  پلاکت های غنی شده به بافت های آسیب دیده بدن می توان آنها را تحریک نمود و باعث می شود که پلاکت های جدید سالم باشند و به مابقی پلاکت ها در روند بهبودشان کمک کند .

در اینجا به چند مورد از سوالات شما در مورد محبوب ترین روش کاشت مو PRP پاسخ می دهیم :

 

پلاکت چیست؟

 

خون مایع قرمز رنگی است که شامل اجزای کوچک جامدی ( گلبول قرمز ، گلبول سفید ، پلاکت ها ) می باشد . پلاکت ها به خاطر لخته شدن خون اهمیت دارند و شامل  صدها پروتئین می باشند که در درمان آسیب های بسیاری استفاده می شود .

 

 

پی آر پی چگونه کار می کند؟

 

در چند سال گذشته ممکن است زیاد در مورد پی آر پی شنیده باشید . پی آر پی برای انواع مختلف درمان بیماری ها ، درمان سریع محل های آسیب دیده و زیبایی پوست و مو  استفاده می شود . این روش به این صورت عمل می کند که مقدار مشخصی خون از فرد گرفته می شود و برای جدا شدن پلاکت ها به دستگاه سانتریفیوژ هدایت می شود . پلاکتها جزیی از خون شما هستند و شامل عوامل ویژه ای مانند  پروتئین ها  می باشند که به لخته شدن خون شما کمک می کند ، همچنین شامل پروتئین هایی است که رشد سلول را پشتیبانی می کند  ، محققان با استفاده از پی آر پی پلاکتهای غنی شده را تولید می کنند .

غلظت  پلاکتهای جدا شده 10 برابر بیشتر از غلظت  آنها در خون معمولی است سپس این پلاکت ها  به محل درمان تزریق می شوند بعد از آن در زیر پوست پلاکتها فاکتورهای رشد را رها می کنند ، فاکتورهای رشد نیز با افزایش تولید کلاژن به ترمیم بافت های جوان سازی و رفع مشکلات پوستی مانند  چروک و آکنه به موثرترین شکل ممکن کمک می کنند .

 

دستگاه سانتریفیوژ چیست ؟

 

 

خونی که از شما گرفته می شود مقدار کمی از یک قاشق چای خوری بیشتر است این خون را در دستگاهی به نام سانتریفیوژ قرار می دهند  ، به سرعت می چرخد و باعث می شود که اجزا خون از هم جدا شوند این فرآیند حدود پانزده دقیقه طول میکشد .

 

 

پی آر پی برای چه افرادی استفاده می شوند ؟

 

این عمل برای خانم ها و اقایان انجام می شود . همچنین برای افرادی که ریزش مو به هر دلیل دارند و یا چین و چروک های صورتشان روز به روز رو به افزایش است .

 

 

پی آر پی برای چه افرادی استفاده نمی شود ؟

 

افرادی که دارای بیماری های زیر هستند نباید پی آر پی را انجام دهند :

 • سرطان
 • عفونت های مزمن
 • بیماریهای کبد که مزمن است
 • بیماریهای پوستی مزمن
 • اختلالات متابولیک
 • اختلال سیستمیک

 

آیا پی آر پی عمل موثری است؟

 

بله ، این عمل بسیار موثر است و بدون بازگشت می باشد . همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید این عمل برای افزایش و تقویت مو بسیار خوب عمل می کند و همچنین برای پوست جوانی را به شما باز می گرداند .

 

 

پی آر پی برای چه کارهای استفاده می شود؟

 

 • درمان ریزش مو: با تزریق پلاکتهای غنی شده رشد مو را افزایش می دهد و از ریزش مو جلوگیری میکند.
 • جراحات سطحی: پزشکان در جراحی های قوزک پا و آرنج استفاده می کنند.
 • جراحات حاد: برای درمان آسیب های شدید ورزشی استفاده می شود .

شاید شما در محل تزریق تا مدتی درد داشته باشید و این درد قابل تحمل است  ، اما نسبت به بقیه عمل ها از آسیب های بافت و همچنین آسیب های عصب در امان هستید .

 

 

اثرات بعد از پی آر پی چیست ؟

 

با توجه به اینکه خونی که در پی آر پی استفاده می شود از خود فرد گرفته می شود به همین دلیل درصد ابتلا به بیماریهای خطرناک بسیار کم می باشد . اما مثل هر عمل دیگری عوارضی دارد این عوارض شامل :

 • آسیب به عصب و یا رگ
 • عفونت
 • تشکیل بافت اسکار
 • جمع شدن کلسیم در محل تزریق

یکی از مشکلات که وجود دارد مرکز های زیبایی که معتبر نیستند به دلیل افزایش قیمت دلار از سانتریفیوژ های چینی به جای سانتریفیوژ  های با کیفیت اروپایی استفاده میکنند به همین دلیل باعث می شود که پلاکت ها از خون جدا نشوند . و یک مشکل دیگری که در همین مرکز ها اتفاق می افتد این است که به دلیل گران بود تجهیزات پزشکی از یک وسیله یکبار مصرف چندین بار استفاده می کنند .

 

 

هر آنچه که پزشک باید قبل از عمل پی آر پی بداند ؟

 

هر مرکز زیبایی خبره قبل از انجام پی آر پی مشاوره ها لازم را برای بیمار انجام میدهد . در این مشاوره اطلاعاتی از قبیل مصرف داروهای ضد انعقاد خون ، مواد مخدر و الکل برای پزشک مشخص شود و این اطلاعات برای پزشک بسیار مهم می باشد

 

 

مراحل کاشت مو

 

پیوند مو

کاشت موی طبیعی

 

 1. مشاوره کاشت موی طبیعی : قبل از کاشت مو شما باید به صورت حضوری یا تلفنی جهت دریافت مشاوره اقدام کنید. در این مشاوره باید هرگونه ابهام در مورد کاشت مو را برطرف کنید و از مشاور بخواهید عکس های مشابه قبل و بعد بیماران مشابه را به شما نشان دهد. سپس مشاور باید سطح ریزش مو ، مقدار بانک مو ، تراکم مورد پسند شما در منطقه ای که میخواهید کاشت موی طبیعی انجام دهید و مدل خط جلوی موی شما را مورد ارزیابی قرار دهد.
 2. سوابق پزشکی شما مورد ارزیابی قرار گیرد: بیماری های خاص مانند: بیماری های قلبی، فشار خون، بیماری های تیروئید و دارو های مورد استفاده شما باید توسط مشاور و پزشکتان بررسی شود و در صورت در خواست آزمایش، شما ملزم به انجام آن هستید. ونتیجه آزمایشات را باید به پزشکتان نشان دهید.
 3. بررسی تعداد موهای قابل برداشت و کیفیت موها: اگر بانک موی شما کم و نازک باشد نتیجه کار مطلوب نخواهد بود.
 4. بررسی مقدار طاسی: اگر منطقه طاسی بزرگ باشد در نتیجه تراکم مو نیز کم تر خواهد بود.
 5. انجام آزمایشات طبی: یک سری آزمایشات قبل از انجام کاشت باید انجام شود و جواب آن، روز کاشت مو باید به همراه فرد باشد.
 6. ترسیم خط رویش جلوی سر: در روز کاشت اندازه گیری ها دقیق انجام میشود و خط رویش مو ترسیم میشود.
 7. بی حسی: پوست ناحیه عمل تحت بی حسی قرار می گیرد تا فرد درد را کمتر متحمل شود.
 8. انجام مراحل برداشت و کاشت مو طبیعی : کاشت مو توسط پزشک و تیم تکنسین همراهش انجام می گیرد. که در این مرحله موها را از بانک مو برداشته و سپس کاشت مو انجام میپذیرد.
 9. انجام پانسمان: پس از اتمام عمل پانسمان روی سر فرد انجام گرفته و فرد مرخص میشود. (در کاشت مو بیمار بستری نمیشود. )

 

 

کاشت مو
کاشت مو

 

 انواع کاشت مو و روش های کاشت

 

روش کاشت مو FIT

 

کاشت مو با روش های بسیار زیادی انجام میپذیرد که در اکثر روش ها جواب مطلوب داده است و با رضایت مراجعه کنندگان همراه بوده است.

این کاشت به وسیله پانچ از بانک مو که همان پشت سر یا پشت گوش است فولیکول موها به طور سالم خارج میشود.شیوه FIT از برخی جهات به روش FUT شبیه است. زیرا در این مدل نیز با بوجود آوردن شکاف های ریز فولیکول ها کاشته میشوند. این تکنیک معمولا برای افرادی تجویز و توصیه میشود که درخواست کاشت محدوده کوچکی دارند.

 

 

روش کاشت مو FUE

 

این روش مختصر شده کلمه Follicular Unit Extraction است، که به معنای جداسازی بخش های فولیکولی مو می باشد. روش FUE  شامل جمع آوری پیوند های فولیکول خاص از ناحیه پس سر به صورت مجزا و تک به تک و ایجاد برش هایی با استفاده از ابزار های کاشت مو و خارج کردن پیاز مو است.

این متد در روز اول حدود 6 الی 8 ساعت به طول می انجامد و در روز دوم حدود 12 الی 16 ساعت طول می کشد و مدت زمان این پیوند بسته به تعداد جا به جایی فولیکول های مو و تعداد پیوند متغیر است. اما اکثرا در چهار روز به اتمام میرسد.در این روش هر مو به صورت تکی جدا میشود و حالت نواری ندارد به همین دلیل با دوره نقاهت کمتر و درد کمتری همراه است؛ در این روش هیچ درد آزار دهنده ای شما را تهدید نخواهد کرد.

 

نکات مهم در روش کاشت مو FUE

 

در روش کاشت مو به صورت FUE بهتر است 7 الی 14 روز به استراحت بپردازید تا درمان به نحو احسن شکل گیرد.هزینه کاشت FUE  تقریبا کم است.

مراجعه کننده در چند صورت میتواند از این روش استفاده کند:

 1. اگر بیمار از عمل جراحی، بخیه زدن، کشیدن بخیه و ماندن جای زخم هراسان است.
 2. اگر بانک موی بیمار کم است (حجم موی پشت سر بیمار)
 3. اگر نیاز کمی به کاشت مو است مثل کاشت سبیل ، جای اسکار و شکستگی یا کاشت ابرو.

 

کاشت مو به روش SUT

 

کاشت مو به روش sut که امروزه یکی از جدید ترین روش های کاشت مو در دنیاست. در این روش برداشت موها به صورت سالم به وسیله دستگاه هایی اتوماتیک انجام میپذیرد وسپس این گرفت ها به قسمت های طاس و کم مو کاشت میشود. متد SUT در یک جلسه انجام میشود و دردسر جلسات متداول را نخواهد داشت.

 

کاشت مو sut

 

کاشت مو sut استفاده از دستگاه های اتوماتیک و عمل جراحی نیست  بدون درد و خونریزی انجام میشود از مزایایی است که کاشت مو به روش sut را نسبت به سایر روش های کاشت برتر ساخته است. همچنین در این روش بخیه ای وجود نخواهد داشت و احتیاجی به دوران نقاهت نیز نیست.

نکات مهم در کاشت مو به روش sut

کاشت موی سر

یکی از برتری های کاشت به وسیله متد SUT نیاز نداشتن به تراشیدن موی سر در زمان کاشت موی سر است. زیرا برای اغلب مراجعه کنندگان تراشیدن مو ناخوشایند است. و در این متد فقط موها را اندکی کوتاه میکنند.

همچنین افزایش تعداد انتقال تار مو ها در این روش 3 برابر روش های دیگر است و گفته شده است تعداد 14000 تار موی واقعی کاشت میشود.در کاشت موی سر خط رویش مو کاملا طبیعی است و موی سر نیز دارای تراکم بالایی خواهد بود. زیرا همانطور که گفته شد فولیکول مو در این طریق سالم خواهد ماند. و همه این عوامل به این انگیزه است که استخراج مو و فریز کردن با یک روش انجام میشود.

هزینه کاشت مو با استفاده از متد SUT با توجه به سطح ریزش مو متغیر است.

 

 

کاشت مو
کاشت مو

 

 

روش کاشت مو HRT

 

HRT در واقع یک روش برای ترمیم مو است. بسیاری از افراد که به هر دلیلی نمیتوانند کاشت انجام دهند بهتر است از ترمیم مو استفاده کنند. برخلاف سایر روش ها که مورد استقبال آقایان قرار داشت بیشتر مورد استقبال خانم هاست.این روش بیشتر مورد استقبال افرادی قرار میگیرد که بانک موی مناسبی در پشت سر خود ندارند. زیرا در صورت وجود بانک مو بهترین روش استفاده از کاشت مو برای درمان ریزش و طاسی موروثی است.

در این روش شخص هرچقدر تراکم بخواهد میتواند بدست آورد.این متد برای هر گروه سنی و هر جنسی قابل استفاده می باشد، حتی کودکان نیز میتوانند از این روش استفاده کنند. زیرا این روش تنها روشی است که دارای تأییدیه  FDAاست و به عنوان یک روش استاندارد مورد تایید است.

 
نکات مهم در روش کاشت مو HRT

 

این روش نیز در یک جلسه و بوسیله شبیه سازی پوست سر انسان توسط کراتین های گیاهی ایست که روی سر فرد قرار میگیرد انجام میشود.افراد و مراجعه کنندگانی که از روش HRT برای ترمیم مو استفاده میکنند امکان استفاده از حمام ، استخر و سونا و … را نیز دارند. و همچنین موهای ترمیمی قابلیت رنگ کردن و ژل زدن و… را نیز دارند.این روش هیچگونه عارضه و درد و خونریزی و بخیه ای ندارد و یک روش کاملا سالم به شمار می رود.

هزینه ترمیم مو با روش HRT بستگی به بانک موی مورد استفاده ای که برای ترمیم مو به کار برده میشود دارد.

 

روش کاشت مو FUT

 

متد و روش FUT به این صورت است که پزشکان قبل از اینکه فولیکول موها به محل دریافت منتقل شوند آنها را استخراج کرده و به محل هایی که مو ندارند پیوند میخورد . در این روش بخشی از پوست برداشته می شود و پس از تکه تکه شدن زیر میکروسکوپ های قوی قرار گرفته و گرفت های بدست آمده را کاشت میکنند.

با این روش در یک جلسه مو های زیادی پیوند میخورد و برای افرادی که به شدت ریزش مو دارند روش پیوند واحد فولیکول ها ترجیح داده میشود.طبق گفته بیماران در این روش که پیوند واحد فولیکول است در مقایسه با روش استخراج فولیکول یا  FUE دردبیشتری را متحمل میشوند. اما دوره نقاهت این روش نیز قابلیت کنترل دارد و پزشک با استفاده از دارو درد بیمار را آرام کند.

نکات مهم در روش کاشت مو FUT

 

یکی دیگر از معایب این روش جای زخم هاست که زخم های باریکی پشت سر با قطری حدود یک میلیمتر یا کمتر ایجاد میشود.هزینه کاشت FUT  نسبت به کاشت با روش FUE کمتر است. اما امروزه به دلیل افزایش تقاضا برای روش FUE هزینه این نوع کاشت نیز با کاهش همراه بوده است.به عقیده ی برخی این روش کاملا منسوخ شده است.و روش FUE  جایگزین آن شده است.

 

روش کاشت مو BHT

 

BHT مخفف عبارت body hair Trans است که به معنای برداشت مو از بدن است. این کاشت در مواقعی تجویز میشود که فرد بانک موی مناسبی ندارد و یا دارای بانک موی ضعیفی است و برداشت از بانک موی وی امکان پذیر نیست. به همین دلیل پزشکان برای پر کردن مو و کاشت موی اینگونه افراد تار موها را از سایر نقاط بدن مثل: قفسه سینه، کمر، ران و کتف برداشته و به محل مورد کاشت لا به لای موهای دیگر منتقل میکند.

برای این کار لازم است تراکم مو و کیفیت مو در نقطه برداشت خوب باشد زیرا عدم انطباق فولیکول موهای بدن با موهای سر ممکن است موی کاشته شده رشد نکند.متد BHT نیازمند مراقبت های بیشتری نسبت به سایر متد هاست زیرا موهایی غیر از موی سر دارای فولیکول های متفاوتی نسبت به موهای سایر نقاط بدن هستند. و یک سری آزمایشات دو هفته قبل از عمل باید انجام پذیرد.

 
نکات مهم در روش کاشت مو BHT

 

در بین موهای بدن موهای سینه بدترین نوع مو برای کاشت در سر هستند زیرا اکثر موهای بدن تا 60 درصد در فاز استراحت هستند . اما موهای ریش به موهای سر بیشترین نزدیکی را دارند.به طور کلی در این روش از هر 4 نفر یک نفر رضایت خاطر دارد و در کل همانطور که گفته شد این روش فقط برای افرادی است که بانک موی خوبی ندارند.

روش BHT کمتر از دیگر روش ها شناخته شده است وآن هم به دلیل موفقیت 50 درصدی این روش است.

 

متد BHT چند مزیت نیز دارد از جمله

 

 1. این روش کاشت مو در صورت ، ابرو و سر را ممکن میکند.
 2. به علت عدم وابستگی ارثی موهای بدن و عدم ریزش ارثی آن بعد از کاشت روش خوبی محسوب میشود.
 3. رفع طاسی های وسیع که معمولا برای این گونه طاسی به کارگیری بانک موی سر کافی نیست را ممکن می کند.
 4. کمتر بودن التهاب برآمده از کاشت موی بدن.
 5. ظرافت این عمل نسبت به سایر عمل های کاشت مو بسیار حائز اهمیت تر است.

 

کاشت مو
کاشت مو

 

 

عوارض کاشت مو

 

کاشت مو روشی دائمی است که اگر مطابق سلیقه فرد نباشد امکان برگشت پذیری آن بسیار کم یا صفر خواهد بود و استفاده از این روش عوارض کاشت مو دارد که در زیر به بررسی آن ها میپردازیم:

 

 1. هزینه نسبتا زیاد کاشت مو که باید در ابتدا پرداخت شود.
 2. نتیجه بعد از چند ماه قابل مشاهده است.
 3. در صورت نبود بانک مو استفاده از این روش بی فایده است.
 4. این فرایند به عمل جراحی نیاز دارد وفرد باید 7 تا 10 روز دوره نقاهت بگذراند.
 5. یکی از عارضه های دیگر خونریزی است که ممکن است بندرت رخ دهد که در صورت بروز خونریزی مستمر نیازمند بخیه خواهد بود.
 6. عفونت برآمده از کاشت مو
 7. پس از پیوند ممکن است موها نازک شوند.
 8. خارش پوست سر که به دلیل زخم های پوستی ایجاد میشود.
 9. دردهای موقتی که با دارو رفع میشوند.
 10. سکسکه های مداوم بین چند ساعت تا چند روز.
 11. بی حسی در منطقه استحصال مو.

 

 

ترمیم مو

 

 

هزینه کاشت مو ( قیمت کاشت مو )

 

همانطور که گفته شد کاشت مو برای افرادی که بر اثر ژنتیکی یا وراثتی دچار ریزش مو هستند روشی ایده آل است. اما اگر این افراد از بانک موی مناسبی برخوردار نباشند و یا بانک موی ضعیفی داشته باشند کاشت مو نتیجه مطلوبی نخواهد داد و انتخاب صحیحی نیست. به همین دلیل ترمیم مو یک روش مناسب تر و کم هزینه تری نسبت کاشت است.

ترمیم مو برای برخی افراد میتواند استفاده از کلاه گیس و استفاده از انواع مو های مصنوعی به صورت اکستنشن یا اینگونه موارد باشد.ترمیم مو در واقع راه حلی سریع تر نسبت به کاشت مو است. به خصوص برای افرادی که شیمی درمانی انجام میدهند.موهای مورد استفاده در ترمیم مو ممکن است از موی انسان یا موهای مصنوعی باشند.

در ترمیم مو فرد باید قسمت هایی که برای نصب تور رو پوست است را بتراشد و به همین دلیل استفاده از این روش نسبت به کاشت مو کم خطر تر است.یکی دیگر از مزیت های ترمیم مو برگشت پذیری آن است که فرد اگر به هر دلیل از مدل موی خود راضی نبود به سادگی میتواند استفاده از آن را متوقف کند.

 

 

کاشت مو
کاشت مو

 

 

معایب ترمیم مو

 

در مقایسه با کاشت مو ترمیم مو معایب کمتری دارد. ترمیم مو به صورتی اتمام می شود که خط رویش مو طبیعی به نظر میرسد و برای اصلاح نیز مشکلی بوجود نخواهد آمد. اما توجه به چند نکته در ترمیم مو ضروری است:

 1. این روش نیاز به نگهداری و مراقبت مداوم دارد.
 2. نیاز به محصولات وروغن ها و شامپو های مخصوص و مراجعه ماهانه یا چند ماه یکبار به آرایشگاه دارد.
 3. به دلیل تغییر جنس و تغییر رنگ به پرداخت هزینه های سالانه و تعویض نیاز دارد.
 4. نواحی دور سر را نمیتوان با این روش پوشش دهی کرد زیرا بسیار غیر طبیعی جلوه میکند.

 

بهترین روش کاشت مو

 

 

انتخاب صحیح ترین و بهترین روش کاشت مو دغدغه بسیاری از مراجعه کنندگان پیوند مو است . در واقع این انتخاب به اعتماد شما به پزشکتان پیوند میخورد. زیرا پزشک معالج بهترین روش کاشت را برای شما انتخاب خواهد کرد. امروزه در پیشرفته ترین روش های کاشت مو پیاز مو را دست نخورده انتقال میدهند که باعث طبیعی تر دیده شدن مو می شود.

هزینه کاشت مو بر چند اساس محاسبه میشود:

 1. بر اساس میزان گرفت ها یا همان پیوند ها
 2. بر حسب تعداد تار مو
 3. بر اساس وسعت طاسی
 4. بر اساس روش کاشت که در بعضی از روش ها حدود قیمت آورده شد.

 

 

کلینیک کاشت مو

 

 

مشاوره کاشت مو

 

 

جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان کاشت مو با جدید ترین متد و روش سریع با هزینه کم در سطح تهران با کلینیک کاشت مو ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاه در"کاشت مو با جدیدترین متد و روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران"

 1. مهدی شجاعیان

  دقیقا با همین موضوع یه پست اینستاگرام هست
  می تونین اطلاعات خوبی درمورد کاشت مو پیدا کنین و زیر پست پرسش و پاسخ سوالتون رو مطرح کنین
  بقیه افراد هم بهون کمک می کنن سریع تر به نتیجه برسین
  اگه قبلا کاشت مو انجام دادین اینجا کامنت کنین تا بقیه هم از تجربتون استفاده کنن (یکی از بزرگترین کمک هاست)

 2. آرمین تهرانی

  من 6 ماه پیش در کلینیکتون کاشت مو انجام دادم خیلی خوب و پرپشته به همه دوستام هم شمارو پیشنهاد میکنم.
  واقعا مرسی که هستین

 3. اعتصامی

  واقعا کارتون حرف نداره فوق العادس
  خیلی راضیم
  اعتصامی

 4. حسن قریشی

  کاشت مو چقدر زمان میبره و درد داره یا نه ؟

 5. حامد حدادی

  من 2 سال پیش خدمت آقای دکتر اومدم برای کاشت مو ، موهام خیلی بهتر شده واقعا دستت طلا دکتر

 6. آوش بختیاری

  هزینه کاشت مو چقدره ؟

 7. نیوشا بختیاری

  هزینه کاشت مو چقدره ؟ ترمیم مو و یا پیوند مو هم دارین ؟ مراحل کاشت مو چقدر زمان میبره ؟

  • Erfan Moslempoor

   هزینه کاشت مو بستگی به نوع کاشت مو دارد ، کلینیک ما هم ترمیم مو داره و هم پیوند مو . کاشت مو در کلینیک ما بصورت فوری و کم هزینه انجام میشه

 8. محمد سهرابی

  کاشت مو sut هم شما انجام میدین ؟ هزینه کاشت مو چقدره ؟

  • Erfan Moslempoor

   بله ما کاشت مو SUT انجام میدیم تقریبا همه نوع کاشت مو را در کلینیک داریم ، هزینه کاشت مو بستگی به انتخاب نوع کاشت مو شما دره

 9. علی جمهری

  سلام خسته نباشید جهت کاشت مو میخواستم وقت بگیرم ، ضمنا بعد از کاشت مو چن روز باید استراحت کنم ؟

  • Erfan Moslempoor

   سلام و عرض ادب لطفا جهت ویزیت و نوبت دهی کاشت مو با شماره کلینیک تماس حاصل نمایید

 10. سمیه مجیدی نیا

  کاشت مو چه عوارضی داره ؟؟؟

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره رایگان