کاشت مو ، بهترین روش کاشت مو طبیعی در ایران چیست؟ هزینه کاشت مو در تهران

 

کاشت مو
کاشت مو

 

مراحل کاشت مو

 

کاشت طبیعی مو با جدیدترین متد و روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران

 

در کاشت مو طبیعی اگر بخواهیم تعریفی از کاشت داشته باشیم باید بگوییم به برداشتن تارهای مو از بانک مو که معمولا ناحیه پشت سر و اطراف آن است و کاشتن آن در قسمت های فاقد مو، کاشت  می گویند. روش های گوناگونی برای کاشت وجود دارد که برخی از آن ها در گذشته استفاده می شده و اکنون منسوخ شده اند. اما روش کاشت sut و fue جزو جدیدترین روش کاشت هستند که کمترین آسیب را به بافت مو زده و دوران نقاهت کوتاهی دارند.

بیشتر آقایان دوست دارند که دارای موهای پرپشت و ضخیم باشند. اما بعضی از آن ها موهای کم و نازکی دارند. این مسئله موجب ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس این افراد می شود. اما امروزه مسئله نداشتن یا کم داشتن موی سر به سادگی قابل حل است. کاشت ریش با استفاده از موهای طبیعی می تواند چنین مشکلی را برطرف کند. همچنین آقایانی که در محل ریش خود جای زخم یا سوختگی دارند با کاشت ریش می توانند این نواحی را مخفی نمایند.

در حال حاضر یکی از جدیدترین روش های کاشت در ایران، روش sut است. در این روش دستگاه وظیفه برداشت مو از ناحیه اهدا کننده را بر عهده دارد که باعث می شود خطای کمتری داشته باشد و عمل برداشت را با سرعت بیشتری به پایان برساند. به همین دلیل هزینه کاشت به روش sut نسبت به روش هایی که برداشت گرافت به صورت دستی انجام می شود کمتر است.

 

جدیدترین روش کاشت مو

 

جدیدترین روش کاشت مو به روش sut معروف است. در این روش برداشت گرافت از ناحیه اهدا کننده توسط دستگاه انجام می شود. سپس گرافت های برداشت شده، در برش های ریزی که در محل ناحیه کاشت ایجاد شده اند پیوند زده می شوند. یکی از مزایای مهم این روش دقت بالای آن است. روش sut دارای دوره نقاهت کوتاه مدت می باشد و حالت تهاجمی کمتری برای بیمار ایجاد می کند.

برای پیوند مو سر، هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد. افراد با سنین مختلف می توانند به کلینیک های معتبر کاشت مراجعه نموده و پس از معاینه توسط پزشک و تایید او، عمل پیوند مو را انجام دهند. کاشت حتی در خردسالانی که موی سر خود را در اثر تصادف یا سوختگی از دست داده اند قابل انجام است. البته شدت آسیب به پوست در این نواحی نباید زیاد باشد تا موهای کاشته شده بتوانند در آن محیط رشد کنند.

در کاشت از قسمت بانک مو که معمولا شامل موهای پشت سر است، تعداد کمی مو برداشت می شود. گرافت هایی که از این برداشت بدست می آیند باید آماده سازی گردند. سپس این گرافت ها در سوراخ های ریزی که در ناحیه فاقد مو ایجاد شده اند کاشته می شوند. پس می توان مراحل کاشت مو را به چهار مرحله برداشت مو، آماده سازی گرافت ها، ایجاد سوراخ در ناحیه فاقد مو و کاشت گرافت ها تقسیم بندی نمود.

 

جدیدترین روش کاشت مو
جدیدترین روش کاشت مو

 

انواع روشهای کاشت مو

 

نکته ای که توسط کادر پزشکی در تمامی روشهای کاشت مو باید به آن توجه شود میزان برداشت مو از ناحیه اهدا کننده است. اگر برداشت مو از این ناحیه بیش از ظرفیت آن باشد احتمال آسیب به این قسمت وجود دارد به طوری که ممکن است ناحیه اهدا کننده دچار کم مویی شود.

اگر بخواهیم روش های کاشت که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند را معرفی کنیم باید از دو روش fit و fut نام ببریم. روش های مختلف با نام های متنوع که برای پیوند مو بکار گرفته می شوند در واقع زیرمجموعه دو روش ذکر شده هستند. مثلا sut زیر مجموعه روش fit است.

میکرو fit یک روش کاشت است که امروزه متخصصان زیبایی از آن برای پیوند مو بهره می برند. در این روش با استفاده از تجهیزات مخصوص و میکروسکوپ های قوی، با یک حرکت، گرافت ها را وارد پوست سر می کنند. به دلیل عدم ایجاد برش در میکرو fit هیچگونه جای زخم و خونریزی مشاهده نمی شود.

 

روش جدید کاشت در جهان، روش sut می باشد. این روش یکی از پیشرفته ترین روش های کاشت است که در یک جلسه می توان تا ۱۴ هزار تار مو را پیوند زد. در روش sut خبری از درد و خونریزی و بخیه نیست و دوران نقاهت کوتاهی دارد.

 

از گذشته تا کنون روش های مختلفی برای کاشت بکار گرفته شده است. البته امروزه دیگر از بسیاری از این روش ها استفاده نمی شود. برخی از آن ها نیازمند برش های زیاد بر روی پوست سر بودند و نیاز به بخیه داشتند. اما امروزه انواع کاشت با کمترین درد و بدون نیاز به بخیه انجام می شود و بیمار پس از چند روز به زندگی عادی خود باز می گردد.

 

 

هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو

 

هزینه کاشت مو

 

به دلیل تعداد بالای تقاضا برای کاشت و همچنین وجود بسیاری از متخصصین زیبایی، هزینه کاشت مو در ایران نسبت به دیگر کشورهای دنیا بسیار ارزان است. اگر بخواهیم مثالی در این زمینه بزنیم باید به سراغ کشور ترکیه برویم که در سال های اخیر به پایتخت جراحی های اروپا تبدیل شده است. در ترکیه هزینه کاشت تقریبا ۲۵۰۰ دلار می باشد. با این حال این رقم بسیار ارزان تر از هزینه کاشت در دیگر کشورهای اروپایی است.

هزینه کاشت به عواملی چون تراکم کاشت، پزشک متخصص، موقعیت و تجهیزات کلینیک، روش کاشت و … بستگی دارد. برای فرد متقاضی کاشت ، آگاهی از امکانات کلینیک زیبایی و تجربه پزشک و نمونه کاشت سبیل بسیار مهم است. نباید فریب تبلیغات ارزان کلینیک های بی کیفیت را بخورید. کاشت با روش های مدرن و جدید هزینه ای بین 5 تا 10 میلیون دارد.

 

کمترین هزینه کاشت مو سر

 

یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو سر، تعداد گرافت های برداشت شده از ناحیه اهدا کننده است. با توجه به میزان وسعت ناحیه کاشت، هزینه کاشت سر نیز تغییر می نماید. با مراجعه به کلینیک کاشت ، پزشک متخصص با مشاهده میزان طاسی و بانک موی شما می تواند حدود قیمت کاشت را به شما اعلام نماید. بدین ترتیب می توانید قبل از انجام عمل یک برآورد کلی از بودجه مورد نیاز جهت کاشت بدست آورید.

کمترین هزینه کاشت متعلق به روش fut است زیرا فولیکول های مو به صورت یکجا برداشت می شوند و عمل کاشت به سرعت و در کمترین زمان انجام می گردد. این سرعت عمل باعث کاهش هزینه های کاشت می شود و قیمت آن را نسبت به سایر روش ها پایین می آورد. اما در روش های دیگر به علت اینکه فولیکول ها از بانک مو دانه دانه برداشت می شوند، هزینه کاشت بیشتر است.

هزینه تقریبی پیوند و ترمیم مو در ایران عددی مابین ۴ تا ۷ میلیون تومان است. اینکه هزینه پیوند مو به کدام عدد نزدیک تر باشد بستگی به وسعت ناحیه کاشت، مدرن بودن تجهیزات کلینیک زیبایی، میزان تجربه و شهرت پزشک، کادر پرستاری و … دارد. هیچگاه گول قیمت های خیلی ارزان را نخورید. کلینیک هایی که چنین پیشنهادهایی به شما می دهند مجوزهای لازم برای کاشت ندارد و امکان غیربهداشتی بودن آن ها وجود دارد.

 

 

کاشت مو به روش sut
کاشت مو به روش sut

 

کاشت مو به روش sut

 

در کاشت مو به روش sut گرافت ها و واحدهای فولیکولی تارهای مو از بانک موی فرد متقاضی به وسیله ابزار ظریفی برداشته می شوند. سپس این گرافت ها را فریز می کنند تا آسیبی به آنها وارد نشود. در مرحله بعد سوراخ های ریزی در محل کاشت ایجاد می شود و گرافت ها فریز شده را در این ناحیه می کارند. کاشت به روش sut مطابق با حالت موی فرد و خط رویش مو انجام می شود و چند ماه پس از کاشت نمی توان تفاوتی بین موهای قبلی و موهای کاشته شده احساس کرد.

در کاشت sut همان مراحل روش fit طی می شود اما تفاوت این دو در این است که در روش fit برداشت مو به صورت دستی است اما در روش sut دستگاه برداشت مو را انجام می دهد. استفاده از دستگاه در کاشت sut موجب می شود تا آسیب کمتری به گرافت های مو وارد شود و بنابراین نتیجه عمل، رضایت بخش تر از روش های دیگر است.

مزایای روش کاشت sut به این صورت است که عمل کاشت بدون هرگونه خونریزی و درد انجام می شود و هیچگونه جای زخمی در هنگام برداشت و کاشت ایجاد نمی گردد. تراکم موی بدست آمده با این روش نسبت به روش های دیگر بیشتر است، خط رویش مو طبیعی تر به نظر می رسد و فولیکول های برداشت شده در هنگام برداشت و کاشت آسیب کمتری می بینند.

 

قیمت کاشت مو به روش sut

 

با توجه به این که در روش sut می توان در یک جلسه بین ۱۲ تا ۱۴ هزار تار مو بر روی سر فرد کاشت، قیمت کاشت مو به روش sut عددی بین ۴ تا ۷ میلیون تومان است. البته کاشت در نواحی دیگر مانند کاشت ابرو و ریش و سبیل قیمت های متفاوتی دارد زیرا نحوه کاشت در این قسمت ها با روش کاشت در سر فرق می کند. می توان گفت قیمت کاشت به روش sut، با میزان تراکم موهای کاشته شده رابطه مستقیم دارد.

کاشت sut ، یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های کاشت می باشد. در این روش استخراج واحدهای فولیکولی توسط یک پانچ گرد کوچک انجام می شود. Fit اشاره به استخراج واحد فولیکولی دارد و با این روش موها از ناحیه اهداکننده به ناحیه گیرنده منتقل می شوند.

اگر روش sut را برای کاشت انتخاب کردید، قبل از عمل پیوند باید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • بدون استفاده از نرم کننده یا ژل، با شامپو سر خود را بشویید.
  • صبحانه ای سبک میل کنید.
  • یک دست لباس راحت بپوشید.
  • لازم است تا موهای محل اهدا کننده کوتاه شوند به طوری که اندازه موها یک میلی متر گردد.
  • زمان عمل معمولا بین ۴ تا ۸ ساعت است که با توجه به وسعت ناحیه کاشت تغییر می کند و در طول مراحل کاشت به روش sut، زمان هایی برای استراحت به بیمار داده می شود.

 

قیمت کاشت مو
قیمت کاشت مو

 

قیمت کاشت مو

 

در کشورهای جهان اول مانند کانادا، آلمان، انگلستان، فرانسه و کانادا، قیمت کاشت بین ۱۵ تا ۲۵ هزار دلار متغیر است. اما در ایران و آن هم در پایتخت کشور یعنی تهران، کلینیک های پیشرفته برای کاشت هزینه ای بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار دریافت می کنند که در مقایسه با کشورهای ذکر شده، عدد بسیار ناچیزی است. برای همین است که علاوه بر متقاضیان ایرانی، از سایر کشورها جهت کاشت به ایران سفر می کنند.

قیمت کاشت مو در ایران نرخ مصوبی ندارد و با توجه به شهرت پزشک متخصص و کلینیک کاشت ، تغییر می کند. اما در حالت کلی هزینه کاشت رقمی بین ۴ تا ۷ میلیون تومان می باشد. بنابراین حواستان باشد که گول نرخ های خیلی پایین یا خیلی بالا را نخورید. قیمت کاشت بر مبنای تعداد گرافت مورد استفاده در عمل پیوند و روش کاشت تعیین می شود. همچنین تجهیزات مورد استفاده در عمل کاشت نیز موثر است.

 

 

کلینیک کاشت مو
کلینیک کاشت

 

پیوند مو

 

در زیبایی چهره انسان ها، مو نقش مهمی دارد و طبیعی است که وقتی موهای سر فردی شروع به ریزش می کند از زیبایی ظاهری او کاسته می شود. پیوند مو یکی از روش هایی است که در ۳ دهه گذشته برای ترمیم نواحی فاقد موی سر بکار گرفته می شود. البته بسیاری از روش های پیوند مو اکنون منسوخ شده اند و جای خود را به روش های جدید داده اند.

در پیوند مو به روش fit از پانچ های مخصوصی برای برداشت گرافت های مو از ناحیه اهدا کننده استفاده می گردد. پس از آماده سازی گرافت ها، توسط همان پانچ در قسمت فاقد مو کاشته می شود. در کاشت به روش fit می توان بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ مو را در هر مرحله کاشت.

 

 

بهترین مرکز کلینیک کاشت مو

 

یکی از ویژگی های بهترین مرکز کاشت مو داشتن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت است. کلینیک کاشت باید استانداردهای لازم برای پیوند مو را داشته باشد. این استانداردها که از سوی وزارت بهداشت تعیین شده اند شامل اتاق جراحی و اتاق معاینه مجهز، سیستم تهویه مناسب، سیستم ایمنی کارآمد، سالن انتظار و … می باشد.

انتخاب کلینیک مو برای افرادی که قصد کاشت دارند اهمیت زیادی دارد. یک کلینیک مو باید از وزارت بهداشت مجوزهای لازم را اخذ نموده باشد. همچنین بکارگیری آخرین متدهای کاشت و استفاده از تجهیزات پیشرفته در پیوند مو بسیار مهم است. یک کلینیک مو باید با مشتریان خود صادقانه صحبت کند و به آن ها بدون هیچگونه سوء نیت مشاوره دهد.

مرکز کاشت ، جایی است که در آن تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای پیوند مو فراهم شده است. مرکز کاشت باید مجوزهای لازم برای اینکار را از وزارت بهداشت اخذ نماید. یک مرکز کاشت حرفه ای باید از متخصصان مجرب و کارآزموده برای کادر پزشکی خود استفاده کند تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

در سال های اخیر تعداد کلینیک های کاشت به شدت افزایش یافته اما نتیجه کاشت در همه آن ها مطلوب و رضایت بخش نیست. حتی ظاهر مناسب و دکوراسیون خارق العاده یک کلینیک کاشت نمی تواند دلیلی بر کیفیت بالای خدمات آن باشد. کلینیک کاشت علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و تجهیزاتی پیشرفته باید دارای پزشکان متخصص و باتجربه و کادر پرستاری حرفه ای باشد.

 

بهترین دکتر کاشت مو

 

بهترین دکتر کاشت مو معمولا در رشته زیبایی یا پوست و مو تحصیلات خود را به پایان رسانده است. دکتر کاشت نیاز است تا در دوره های مختلفی که برای کاشت برگزار می شود شرکت نماید تا با آخرین متد روز دنیا و پیشرفت هایی که در زمینه کاشت حاصل شده، آشنا گردد.نمی توان تنها یک نفر را به عنوان بهترین دکتر کاشت در ایران معرفی کرد. ایران کشوری است که دارای پزشکان زبردست بسیاری در تمامی رشته های تخصصی است. از این رو معرفی یک پزشک به عنوان بهترین دکتر کاشت نادرست است.

یکی از ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو ارائه خدمات با کیفیت به بیماران است. حال سوال اینجاست که منظور از کیفیت خدمات چیست؟ اولین پاسخ به این سوال، داشتن پزشکان متخصص و زبردست است. یک مرکز کاشت بدون داشتن پزشکان حرفه ای نمی تواند خدمات درمانی در سطح بالا ارائه دهد. مورد بعد داشتن کادر اداری و پرستاری مجرب می باشد. داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و همچنین پشتیبانی از بیماران ویژگی های دیگر بهترین کلینیک کاشت است.

کاشت مو طبیعی
کاشت مو طبیعی

 

کاشت مو طبیعی

 

عوامل زیادی در ریزش موهای سر موثر هستند. از عامل وراثت گرفته تا بروز حوادث ناگوار می توانند موجب ریزش مو شوند. اما امروزه مشکل طاسی یا کم مویی به وسیله کاشت طبیعی مو برطرف شده است. در دنیای امروز روش های پیشرفته ای برای کاشت ابداع شده اند. موهای طبیعی از سایر نقاط سر یا بدن برداشت شده و در نقاطی که فاقد مو هستند کاشته می شوند. موهای کاشته شده پس از مدتی همانند موی طبیعی رشد کرده و قابلیت اصلاح کردن را دارند.

نتیجه کاشت بعد از سه ماه با ظاهر شدن چند رشته مو بر روی سر فرد خود را نشان می دهد. موهای نمایان شده، نازک و جوان هستند و با گذشت زمان بر استحکام و ضخامت آن ها افزوده می شود. می توان گفت نتیجه کاشت بعد از سه ماه نشان از موفق بودن یا نبودن عمل پیوند مو خبر می دهد.

 

کاشت مصنوعی بدون جراحی

 

یکی از قدیمی ترین متدهای کاشت در جهان که امروزه منسوخ شده است، کاشت مصنوعی می باشد. در این روش تارهای موی مصنوعی که شبیه موهای طبیعی فرد متقاضی است با استفاده از ابزار مخصوصی وارد پوست سر می شوند. در هنگام کاشت مصنوعی هیچگونه خونریزی مشاهده نمی گردد.

در کاشت مصنوعی دائمی از الیافی شبیه مو استفاده می شود. این موهای مصنوعی در زیر پوست سر قرار می گیرند و باید همرنگ و هم حالت موهای فرد متقاضی انتخاب شوند. با گذشت زمان امکان ریزش این موها وجود دارد. همچنین نمی شود موهای مصنوعی را کوتاه کرد زیرا قابلیت رشد ندارند.روش هایی که در گذشته برای کاشت استفاده قرار می گرفت اغلب همراه با جراحی بود و محل برداشت و کاشت بخیه زده می شد. اما امروزه کاشت بدون جراحی انجام می شود. روش هایی که برای کاشت ابداع شده اند کمترین حالت تهاجمی را دارند و دوران نقاهت آن ها بسیار کوتاه است.

در روش کاشت بدون جراحی، هیچ قسمت از ناحیه اهداکننده و گیرنده تراشیده نمی شود. این روش برای متقاضیانی مطلوب است که تراکم موهایشان کاهش یافته و دچار طاسی نشده اند. در روش کاشت بدون تراشیدن سر از یک پانچ برای برداشت فولیکول های مو استفاده می شود.کاشت به روش fue برای افرادی که به دنبال پیوند موی بدون درد هستند مناسب است. با استفاده از این روش افراد کم مو می توانند تراکم موهای خود را افزایش دهند بدون اینکه از درد ناحیه برداشت و کاشت مرنج ببرند. همچنین عوارض بعد از کاشت در این روش بسیار کم است.

 

بهترین کلینیک کاشت مو
بهترین کلینیک کاشت مو

 

کاشت مو برای زنان

 

زنان مانند آقایان می توانند برای کاشت اقدام کنند. کاشت برای زنان هیچ تفاوتی با کاشت آقایان ندارد اما به دلیل اینکه زنان کمتر دچار عقب رفتن خط رویش مو در جلوی سر خود می شوند، کاشت نیز در آن ها کمتر است. در صورتی که خانمی از کم بودن موهای خود احساس ناراحتی می کند می تواند برای کاشت اقدام نماید.

زنان با توجه به این که کمتر دچار ریزش مو در ناحیه جلوی سر می شوند، کمتر به سراغ کاشت می روند. اما کاشت در زنان هم می تواند مانند مردان انجام شود. اگر دچار ریزش شدید مو هستید و قسمت هایی از سر شما دچار طاسی شده است می توانید برای کاشت اقدام نمایید.

کاشت زنان به ندرت انجام می شود زیرا ریزش مو در زنان مانند مردان نیست. در مردان موها از قسمت جلو یا وسط سر شروع به ریزش می کنند تا جایی که امکان طاس شدن این قسمت ها وجود دارد. کاشت در زنان با همان روشی که برای مردان انجام می شود، صورت خواهد گرفت.

 

مراقبتهای بعد از کاشت مو

 

بعد از عمل کاشت احتمال افزایش فشار و ایجاد تورم در ناحیه سر و گردن وجود دارد. بنابراین یک توصیه مهم برای مراقبتهای بعد از کاشت مو این است که تا چند شب اول بعد از عمل پیوند، به صورت نیمه نشسته بخوابید. برای این کار از بالش های دور گردنی استفاده نمایید.

یکی از مواردی که متقاضیان کاشت قبل از هرگونه تصمیم گیری می توانند از آن آگاه شوند، تجربه دوستان در کاشت است. اگر در میان دوستان خود، فردی هست که به تازگی عمل کاشت  انجام داده می توانید از تجربیات او در انتخاب روش کاشت استفاده نمایید.

افرادی که تصمیم به کاشت دارند بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با افرادی که دارای تجربه کاشت هستند صحبت کنند. بدین ترتیب فرد متقاضی از مراحل مختلف کاشت اطلاعات لازم را کسب می کند و دید او نسبت به انجام این عمل شفاف تر خواهد شد.

با اطمینان می توان گفت که ایران بهترین کشور برای کاشت است. در ایران بسیاری از متخصصان زبردست کاشت وجود دارند همچنین امکانات و تجهیزات کلینیک های کاشت در ایران مطابق با آخرین متد ها و فناوری های روز دنیاست و مهمترین مسئله اینکه هزینه کاشت در ایران نسبت به دیگر کشورها بسیار پایین است.

 

 

ترمیم مو
ترمیم مو

 

ترمیم مو

 

یکی از گزینه های ترمیم مو، کاشت موی طبیعی است. افرادی که در قسمت های از سر خود دچار طاسی یا کمی مو هستند می توانند این روش را انتخاب کنند. در کاشت طبیعی امکان رشد و اصلاح مو وجود دارد و موهای کاشته شده ویژگی های موی طبیعی را دارا می باشند.

عمل کاشت به فرآیند برداشت مو از قسمت اهدا کننده و کاشت آن در قسمت گیرنده مو گفته می شود. روش های مختلفی برای کاشت وجود دارد که با توجه به شرایط هر فرد انتخاب می شود. در ایران عمل کاشت با استفاده از آخرین متد روز دنیا و با دستگاه های پیشرفته انجام می گردد.

کاشت برای موهای کم پشت

 

افرادی که دارای موهای کم پشت هستند و دوست دارند تراکم موهای خود را افزایش دهند می توانند برای ترمیم مو اقدام نمایند. کاشت برای موهای کم پشت بسیار ساده و راحت است زیرا بانک موی مورد نیاز در این افراد به راحتی یافت می شود و پزشک با کمبود گرافت های مو مواجه نمی گردد.

امروزه عوارض کاشت به شکل قابل توجهی کاهش یافته است به طوری که بیمار چند روز پس از عمل پیوند مو می تواند به فعالیت های روزمره خود باز گردد. در کاشت مدرن دیگر خبری از جای زخم و بخیه نیست و به مدت چند روز قرمزی و التهاب در محل برداشت و کاشت مشاهده می شود.

پس از این که عمل کاشت انجام شد و بیمار دوره نقاهت خود را سپری کرد موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند. اما جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا پیاز موی کاشته شده هنوز در زیر پوست سر شما وجود دارد. رشد مو بعد از کاشت ممکن است چند ماه طول بکشد تا به حالت دیگر موهای سر در بیاید.

 

جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان هزینه و قیمت کاشت موی سر طبیعی بصورت sut با جدید ترین متد و روش سریع و پیکرتراشی با هزینه کم در سطح تهران با کلینیک ما تماس بگیرید.

 

کاشت موی طبیعی چیست ؟

کاشت مو طبیعی یعنی برداشتن تارهای مو از بانک مو که در ناحیه پشت سر و اطراف آن قرار دارد و کاشتن آن در قسمت های فاقد مو، کاشت طبیعی می گویند

جدیدترین و بهترین روش کاشت مو چیست ؟

بهترین و جدیدترین روش کاشت مو روش sut است.

هزینه کاشت مو چقدر است ؟

هزینه کاشت بستگی به ناحیه کاشت و روش آن دارد چون روش های کاشت باهم تفاوت زیادی دارند و نیز تراکم مو متفاوت میباشد.

قسمت دیدگاه بسته شده است.