پیکرتراشی با بروزترین روش فوری و کم هزینه در سطح تهران

پیکرتراشی
پیکرتراشی

 

پیکرتراشی

 

پیکرتراشی با بروزترین روش فوری و کم هزینه در سطح تهران

 

 

در این مقاله قصد داریم به روش  پیکر تراشی که لیپوساکشن می باشد بپردازیم :

 

 

 • چرا باید لیپوساکشن انجام شود؟

 

 

لیپوساکشن برای حذف چربی مناطقی از بدن استفاده می شود که به رژیم و ورزش پاسخ نداده اند و یکی از روش های پرطرفدار  پیکر تراشی  می باشد و برای قسمت های از بدن مانند:

 • شکم
 • باسن
 • ران ها و ساق پا
 • قفسه سینه و پشت
 • گردن
 • بازو ها
 • و در بعضی از مواقع برای کوچک کردن سایز سینه استفاده میشود

بهتر است بدانید که لیپوساکشن برای درمان سلولیت و سایر بی نظمی های سطح پوست تاثیری ندارد .

 

 

 • لیپوساکشن برای چه افرادی مناسب نیست؟

 

 

لیپوساکشن برای تمامی افراد مناسب نیست و دارای محدودیت هایی می باشد مانند افراد زیر

 • افرادی که دچار بیماری دیابتی هستند.
 • افرادی که دارای کم خونی نسبتا شدید هستند.
 • افرادی که دچار بیماری عروق کرونر هستند .
 • کسانی که دارای سیستم ایمنی ضعیفی هستند
 • آیا لیپوساکشن عوارض دارد؟

بلی ، پیکر تراشی از طریق لیپوساکشن مانند هر عمل دیگری دارای عوارض میباشد خطراتی مانند خونریزی و واکنش به بیهوشی و عوارض دیگر لیپوساکشن عبارتند از :

 • بی نظمی کانتور: پوست شما ممکن است به علت از بین رفتن چربی دچار چروک و خشکی شود .
 • بی حسی : شما ممکن است بعد از پیکر تراشی از طریق لیپوساکشن احساس بی حسی موضعی یا دائمی در منطقه آسیب دیده داشته باشید .
 • عفونت : عفونت های پوستی که البته خیلی نادر در عمل لیپوساکشن اتفاق می افتد .
 • پارگی داخلی : ممکن است به وسیله کانول یک عضو داخلی سوراخ شود .
 • مشکلات ریوی و قلبی

تمام این عوارض برای لیپوساکشن وجود دارد ولی زمانی که شما آن را به یک پزشک خبره می سپارید باید خیالتان راحت باشد که تمامی مراحل به صورت بهداشتی و اصولی انجام می شود  .

 

 

 • رژیم دارویی و غذایی بعد از عمل لیپوساکشن

 

 

در مراکز زیبایی حرفه ای قبل از عمل لیپوساکشن در مورد چگونگی عمل با بیمار صحبت می شود و تمام شرایط بیمار اعم از سابقه بیماری ،عمل های انجام شده ، داروهای مصرفی و غیره بررسی می شود . بهتر است قبل از عمل لیپوساکشن بعضی از داروهای مانند رقیق کننده خون و ضد التهاب را مصرف نکنید تا بعد از عمل با مشکل مواجه نشوید .

در بعضی مواقع اگر نیاز به حذف مقدار کمی چربی با عمل لیپوساکشن باشد عمل در مطب انجام می شود ولی اگر مقدار آن زیاد باشد باید عمل در بیمارستان انجام شود  و یک شب بیمار در بیمارستان بستری شود که بهتر است یک همراهی داشته باشد .

 

نکات مهم در لیپوساکشن

 

در کشور ما بسیاری از شاخص های سلامت، در دهه های اخیر از رشدی شتابان و فزاینده برخوردار بوده است. میزان امید به زندگی افزایش یافته است؛ میزان مرگ و میر در کودکان و نوزادان کاهش یافته است؛ و بسیاری از بیماری های خطرناک، در داخل کشور به راحتی قابل درمان می باشند. در برخی از شاخه ها و تخصص ها، سرعت رشد بسیار بیشتر بوده است. یکی از این تخصص ها، تخصص زیبایی یا همان تخصص پوست و مو می باشد.

در سال های اخیر، کشور ما در زمینه تخصص زیبایی، جزو بهترین ها در سطح منطقه و حتی دنیا بوده است؛ و انجام بسیاری از عمل های جراحی زیبایی، در داخل کشور به بهترین نحو ممکن، امکان پذیر می باشد. کیفیت بالا و رضایت مندی از عمل های زیبایی انجام گرفته، اعتماد به تخصص پزشکان داخلی و هزینه های پایین عمل های زیبایی در داخل کشور، نسبت به سایر کشورها، سبب شده تا آمار متقاضیان داخلی و خارجی برای انجام عمل های زیبایی، در کشور بالا باشد.

 

پیکرتراشی بدون جراحی

 

یکی از مشکلات عدیده ای که امروزه ذهن افراد زیادی را درگیر خود ساخته است، داشتن تناسب اندام می باشد. داشتن شکمی صاف و مسطح  و کمری باریک و فاقد چربی انباشته در پهلو ها، مجموعه خواسته هایی است که نظر اغلب افراد جامعه را به خود جلب کرده است؛ به طوری که اغلب افرادی که با این مشکلات روبرو هستند، به دنبال تجربه کردن راه های مختلفی برای رسیدن به این مهم و داشتن تناسب اندام می باشند.

از بهترین شیوه های رفع چاقی و داشتن اندامی ایده آل، انجام انواع ورزش های هوازی و رعایت رژیم های غذایی مناسب می باشد. متأسفانه انجام این نوع روش های معمول و رایج، اثر بخشی سریع را نخواهد داشت؛ زیرا باید ورزش و رژیم غذایی را در کنار هم و به صورت منظم، طبق اصولی استاندارد و با صرف زمان زیاد، انجام داد، تا اثر بخش باشند؛ از سوی دیگر اثر بخشی آنها تدریجی بوده و داشتن وضعیت جسمانی سالم، یکی از ضروریات اصلی برای انجام ورزش و رعایت رژیم های غذایی می باشد.

 

جدیدترین روش پیکرتراشی

 

تمامی این دلایل موجب شده است که امروزه افراد زیادی متقاضی جراحی های اندام و یا پیکرتراشی شوند. این نوع جراحی ها که به نام لیپوماتیک یا پیکر شناسی شناخته می شوند، از جمله جراحی های زیبایی در اندام ها می باشند که شکم، پهلو، بازو، کمر و سایر اندام ها را درگیر ساخته و با جراحی اصولی و پیشرفته، در حداقل زمان ممکن، اندامی مناسب و بدون  چربی اضافی را بوجود می آورد.

در این مطلب می خواهیم تمامی موضوعات مربوط با پیکرتراشی را به ترتیب زیر تشریح نماییم.

 

جراحی زیبایی شکم

 

جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی از رایج ترین و عمده ترین جراحی های زیبایی،  به ویژه در زنان می باشد؛ که برای کاهش چربی ها و ثابت کردن پوست تحتانی و میانی پایین شکم با عضلات جداره شکم، به صورت کاملاً حرفه ای و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد.

افرادی که دارای شکمی بزرگ و برجستگی های نامتعارف در اندام ها هستند، برای جراحی آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم، مناسب تر می باشند. در این نوع جراحی با اقداماتی تهاجمی، بیشتر بافت های چربی را خارج نموده و پوست و عضلات آویزان یا شل شده، با بخیه در جای خود تثبیت می شوند؛ و به این ترتیب شکمی صاف و مسطح را به همراه خواهد داشت.

 

منظور از پیکرتراشی چیست؟

 

پیکرتراشی یا لیپوماتیک، مجموعه ای از انواع روش های تهاجمی و غیر تهاجمی است که موجب رفع چربی های اضافی در پهلو، شکم و کمر می شود و لاغری اندام یا تناسب اندام را به همراه دارد.

می توان پیکرتراشی را با ترکیب دو روش جدید  Tumescent و Power Assisted  به انجام رساند. این دو روش به صورت همزمان، در کنار حذف بافت های چربی، می توانند موجب سفت شدن و تقویت دیواره شکم گردند. اولین بار یک جراح آلمانی از روش لیپوماتیک برای بیمار خود استفاده نمود که نتیجه مثبتی را به همراه داشت.

نحوه جراحی پیکرتراشی به این صورت می باشد که برای تخلیه توده های چربی، ابتدا توسط دستگاه لرزش کانولا، به صورت کاملاً فیزیکی، چربی های انباشته را ذوب نموده و با دستگاه های مکنده مخصوص، بدون درد و خونریزی، از بدن خارج می سازد. در این روش، علاوه بر خارج شدن بافت های چربی،  لیفتینگ و سفت شدن عضلات پوست نیز انجام می شود.

 

انواع پیکرتراشی

 

پیکرتراشی یا لیپوماتیک، با هدف تخلیه چربی، فرم دهی به اندام ها، کاهش سایز و حجم بدن و کمک به رفع سلولیت صورت می گیرد. پیکرتراشی نیز مانند هر عمل زیبایی دیگری، دارای انواع مختلفی می باشد؛ که عبارتند از:

 • ساکشن
 • لیپوساکشن
 • لیپوماتیک
 • لیپولیزر
 • بادی جکت

 

 

ابدومینوپلاستی
ابدومینوپلاستی

 

 

پیکرتراشی دور کمر

 

چربی های انباشته در ناحیه کمر و اطراف آن، موجب ظاهری نامتعارف و بدشکل در فرم اندام ها و ظاهر کمر می شوند؛ و از طرفی دغدغه ای بزرگ برای پوشیدن لباس دلخواه در افراد می باشد. از این رو، روش پیکرتراشی دور کمر، از جمله روش هایی است که قادر است تمامی این دغدغه ها را از بین برده و اندامی متناسب را به متقاضیان هدیه دهد.

 

 

 

پیکرتراشی شکم

 

پیکرتراشی شکم ، با ایجاد برش های کوتاه چند سانتی متری در نواحی شکم انجام می شود. در این روش، با بریدن و برداشتن توده های چربی و بالا کشیدن پوست اضافه و ترمیم عضلات شکمی، عمل پیکرتراشی شکم، به صورت حرفه ای انجام می گیرد.

زنان به دلایل، حاملگی، تغییرات هورمونی، عادات ماهانه و غیره، دچار ظاهر و شکلی نامتعارف در شکم، با انباشتگی توده های چربی و شل شدگی در پوست می شوند. داشتن اندامی زیبا و متناسب، برای زنان، بیش از مردان حائز اهمیت می باشد؛ به همین سبب متقاضیان پیکرتراشی شکم، در بین زنان، بیشتر از مردان است.

 

 

پیکرتراشی پهلو

 

پیکرتراشی پهلو نیز مانند سایر اندام ها به راحتی انجام می شود. در این روش می توان علاوه بر از بین بردن چربی های اضافی، پوست افتاده را نیز در جای خود ثابت نمود. نحوه عمل با ایجاد برش از کمر و در نواحی دو طرف پهلو به پایین آغاز می شود و برحسب میزان تخلیه چربی اضافی در پهلو، این برش کم و زیاد می گردد؛ سپس با امواج و دستگاه های تمام اتوماتیک، سلول های چربی خارج می گردند.

 

پیکرتراشی با دستگاه لیپوماتیک

 

پیکرتراشی ، رسیدن به اندام ایده ال و تناسب اندام در افراد است؛ که به عنوان جراحی لیپوماتیک شناخته شده است. در سال های اخیر، متقاضیان زیادی برای پیکرتراشی اقدام می کنند. پیکرتراشی با دستگاه لیپوماتیک ، نوعی روش جراحی پیکر و اندام ها می باشد، که از نوین ترین روش ها برای رفع چاقی موضعی، از بین بردن توده های چربی، چربی اضافه ران، سینه، بازو و دیگر قسمت های بدن می باشد. دستگاه لیپوماتیک، دستگاهی تمام اتوماتیک و مدرن است، که با روش تهاجمی برای مقابله با بافت های چربی شکم، پهلو، کمر و سایر اندام ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در این روش، سلول ها و بافت های با چربی انباشته شده، به وسیله امواج لرزشی، ارتعاشی و اینفراسونیک از هم جدا شده و به تدریج کوچک تر می شوند؛ و در ادامه جراحی، دستگاه لیپوماتیک، تمام سلول های دارای چربی جامد را تحت فشار و امواج دستگاه، به مایع تبدیل می سازد. مایع چربی نیز با دستگاه مخصوص مکشی، به سهولت خارج می گردد.

 

پیکرتراشی لاغری

 

لیپوماتیک یا پیکرتراشی لاغری، یکی از متدهای جدید در سراسر دنیا، برای جراحی موضعی اندام های بدن می باشد. این روش بدون خطر، با کمترین عوارض و بهترین نتیجه، از روش های پرطرفدار برای تناسب اندام و لاغری است و از طرف سازمان FDA  آمریکا، مورد تأیید قرار گرفته است.

مزیت های پیکرتراشی لاغری عبارتند از، درد و خونریزی بسیار کم، کاهش تورم، اثر بخش ترین روش لاغری، قابل اعتماد ترین روش لاغری، کاهش وزن و کاهش سایز به صورت همزمان.

 

جدیدترین متد پیکرتراشی

 

جدیدترین روش پیکرتراشی ، همان روش لیپوماتیک است؛ که در حقیقت فقط برای کاهش وزن نیست، بلکه برای حالت دهی و فرم دهی دوباره به بدن می باشد. این نوع جراحی زیبایی اندام ها، بیشتر در نواحی که با ورزش لاغر نمی شوند، نظیر، پهلوها، بازوها، شکم و کمر، مناسب تر است.

مراحل انجام جدیدترین روش پیکرتراشی یا لیپوماتیک به شرح زیر می باشد:

 • انجام عکس، معاینات و بررسی های اولیه بیمار توسط جراح و پزشک متخصص.
 • علامت گذاری مکان های مورد نظری که به روش لیپوماتیک باید جراحی شود.
 • شکاف و برش در نواحی علامت گذاری شده.
 • بازتاب امواج و ارتعاش به بافت های چربی.
 • خارج سازی سلول های چربی.
 • بانداژ و بخیه محل جراحی.
 • 7 تا 10 روز درد و تورم در ناحیه جراحی.

–  سه تا چهار هفته باید مرتباً بانداز و پانسمان تعویض و ضد عفونی گردد.

 

عمل ابدومینوپلاستی

 

برای زیبایی شکم عمل ابدومینوپلاستی انجام می شود که یکی از روش های پیکر تراشی می باشد ، این عمل برای بد فرم بودن و افتادگی شکم انجام می شود و اقدامی تهاجمی جهت صاف کردن و سفت کردن عضلات شکم به وسیله خارج کردن پوست و چربی اضافی می  باشد.

 

 

 • عمل ابدومینوپلاستی برای چه کسانی مناسب است؟

 

 

بهتر است با چشمانی باز انجام شود و این عمل برای افرادی مناسب است که  ورزش و رژیم را امتحان کرده اند و به وزن ایده آل خود نرسیده اند و افزایش وزن هم ندارند .

بهترین افرادی که شرایط این عمل را دارا می باشند کسانی هستند که شکم بزرگی دارند و پوست شکمشان بسیار شل است و با ورزش و رژیم رفع نمی شود و بقیه اندام آنها متناسب است . این عمل برای خانم هایی که بارداری های متعددی داشتند و فرم شکم شان تغییر کرده است و همچنین برای افرادی که چاقی و لاغری مکرر داشتند و پوست شان خاصیت ارتجاعی خودش را از دست داده است مناسب می باشد .

 

 

 • چه کسانی نباید عمل پیکرتراشی ابدومینوپلاستی را انجام دهند؟

 

 

افرادی که تصمیم به لاغری شدید دارند یا خانم هایی که قصد بارداری دارند نباید این عمل را انجام دهند زیرا شکم به حالت قبل از عمل باز می گردد.

 

 

 • آیا ابدومینوپلاستی دارای عوارض است؟

 

 

مانند سایر عمل های دیگر دارای عوارض میباشد . عوارضی شامل:

 • عفونت
 • خونریزی
 • اختلال در ترمیم زخم
 • از دست دادن پوست
 • عوارض بیهوشی
 • ناقرینگی
 • تورم طولانی مدت در پاها

 

برای نتیجه عمل باید یک سال صبر کنید ،روند ترمیم زخم حدود یک سال طول می کشد . در ابتدا پس از عمل  ، زخم ظاهر خوبی دارد بعد از گذشت یک الی دوماه زخم قرمز تیره می شود و بدترین حالت ممکن در 3-5 ماه پس از عمل است بعد از آن جای زخم کمرنگ تر می شود به طوری که بعد از یک سال فقط یک خط باریک به جا می ماند.

 

 • آیا بعد از عمل پیکر تراشی ابدومینوپلاستی مراقبتی لازم است ؟
 • عمل ابدومینوپلاستی عمل سنگینی است و ممکن است دو الی پنج ساعت طول بکشد .
 • اگر شما فردی سیگاری هستید ما به شما پیشنهاد می دهیم که دو هفته قبل و دو هفته بعد از عمل سیگار خود را ترک کنید.
 • نیاز نیست قبل از جراحی شما رژیم داشته باشید اما بهتر است بعد از عمل ابدومینوپلاستی شما رژیم سالمی داشته باشید این رژیم به بهبودی شما کمک میکند.

 

قبل از عمل ابدومینوپلاستی پزشک ابدومینوپلاست از شما در مورد داروهای مصرفی سوال می کند و ممکن است برای مدتی مصرف داروهای قبلی تان برای شما متوقف شود و همچنین در این دوره از داروهای گیاهی پرهیز کنید.

 

 

پیکرتراشی
پیکرتراشی

 

 

پیکرتراشی در تهران

 

 

انتخاب جراح و مکان جراحی که دارای مجوز فعالیت باشد، اثر مهمی در کاهش خطرات  و عوارض جراحی پیکرتراشی دارد. لذا قبل از هر اقدامی، باید تحقیقات درست و مناسبی را در انتخاب پزشک، تیم جراحی و مکان جراحی پیکرتراشی داشته باشید. مراکز و کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی پیکرتراشی تهران با ارائه خدماتی استاندارد و فوق پیشرفته در پیکرتراشی اندام هایی نظیر، شکم، بازو، پهلو، ران، کمر، و غیره، آماده ارائه خدمات زیر به هموطنان عزیز می باشند.

–  پیکرتراشی چربی در حجم زیاد.

– جراحی پیکرتراشی در یک جلسه.

– استفاده از کادری مجرب و متخصصان زیبایی.

– ارائه خدمات بعد از جراحی به بیماران (مراقبت های بعد از جراحی).

– استفاده از مکش های میکروسکوپی.

– و غیره.

 

مزایای پیکرتراشی

 

از مزیت های مهم پیکرتراشی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

– داشتن اندامی زیبا و ایده آل در کمترین زمان.

– عدم تخریب بافت ها.

– درد و خونریزی کمتر نسبت به روش های قدیمی.

– امنیت بالا.

– اثربخشی فوق العاده.

– همزمانی تخلیه بافت و رفع افتادگی پوست و عضلات بدن.

– محافظت از رگ های خونی، اعصاب و ماهیچه ها.

– رفع سلولیت.

– سفت کردن پوست.

– عدم وجود بافت های فیبروزی در زیر پوست.

 

عوارض پیکرتراشی

 

در جراحی پیکرتراشی ، از مهم ترین و اساسی ترین عوارض، عدم آموزش دقیق جراح و پزشک، برای استفاده از دستگاه لیپوماتیک است؛ در این صورت ریسک و خطر پیکرتراشی چند برابر می شود. اما از مهم ترین عوارض پیکرتراشی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– ایجاد چربی اضافی در قلب، کبد و دیگر احشام داخلی بدن.

– ایجاد اشتهای زیاد.

– پوکی استخوان.

– درد و تورم در ناحیه جراحی شده.

– ایجاد توده ها و برجستگی هایی در نواحی جراحی.

– بازگشت پذیری جراحی پیکرتراشی.

– التهاب و عفونت جراحی.

– آمبولی.

– لخته شدن خون.

– تنگی نفس.

– ریسک بالای جراحی و خطر مرگ.

 

هزینه های پیکرتراشی

 

 

در پیکرتراشی نیز مانند هر جراحی زیبایی، تعیین نرخ و هزینه پیکرتراشی به صورت تقریبی و بر اساس عوامل مختلفی قابل محاسبه می باشد:

– میزان و مقدار چربی استخراجی.

– نواحی و اندامی که چربی خارج می شود.

– پزشک و تیم جراح.

– مکان و کلینیک جراحی پیکرتراشی.

– تجهیزات مورد استفاده در حراجی پیکرتراشی.

– مدت زمان بستری شدن (در صورت نیاز).

– مراقبت های بعد از جراحی (در صورت نیاز).

– و غیره.

 

مراقبت های بعد از جراحی پیکرتراشی

 

– دوران نقاهت یک هفته تا ده روز می باشد.

–  پرهیز از هر گونه فعالیت سنگین در دوران نقاهت.

– تعویض منظم و بهداشتی پانسمان.

– استفاده از پمادها و دیگر داروهای تجویزی پزشک.

– در دوران نقاهت سعی کنید به پشت بخوابید و از نشستن طولانی مدت بپرهیزید؛ چون علاوه بر فشار بر نواحی جراحی شده، موجب چین خوردگی در پوست شکم می شود.

– استفاده از گن های مخصوص پزشکی تا دو هفته برای اثربخشی بالای جراحی لازم است.

 

 

جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان پیکرتراشی با بروزترین روش فوری و کم هزینه در سطح تهران با ما تماس بگیرید.

 

 

دیدگاه در"پیکرتراشی با بروزترین روش فوری و کم هزینه در سطح تهران"

 1. علی اصغری

  واقعا کارتون حرف نداره من خیلی راضیم

 2. لیلا مسلمی

  من 10 ماه پیش اومدم مطبتون عمل پیکرتراشی کردم اندامم خیلی خوب شده واقعا ممنونم اقای دکتر.حلالتون

 3. سمیه مجیدی

  هزینه پیکرتراشی چقدره ؟

  • Erfan Moslempoor

   پیکرتراشی هزینه اش بستگی به میزان چربی و نوع آن متفاوته جهت راهنمایی بیشتر تماس حاصل نمایید

 4. سارا نعیمی

  ببخشید عوارض پیکرتراشی رو میشه بفرمایید

 5. یاسمن نیازی

  قیمت پیکرتراشی چقدره ؟ پیکر تراشی چقدر زمان میبره ؟

  • Erfan Moslempoor

   پیکر تراشی در کلینیک ما با جدید ترین متد در سریعترین زمان و با هزینه کم انجام میشود جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 6. شکوفه محسنی

  پیکرتراشی شکم و پهلو هزینش چقدره ؟

 7. یاسمن نیازی

  سلام پیکرتراشی عملش چجوریه ؟ هزینه پیکرتراشی چقدره ؟ کدام روش پیکرتراشی بهتره ؟ لیپوساکشن چیه ؟

  • Erfan Moslempoor

   سلام و عرض ادب ، پیکرتراشی یعنی تخلیه چربی از بدن برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 8. ناهید سمیعی

  عوارض پیکرتراشی چیه ؟ پیکرتراشی تو مطب انجام میشه یا بیمارستان ؟

  • Erfan Moslempoor

   با عرض سلام و ادب پیکرتراشی در کلینیک انجام میشه ، لطفا جهت اطلاعات بیشتر در مورد پیکر تراشی یا لیپوساکشن با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

 9. نیما شمایلی

  سلام من میخواستم مادرمو جهت پیکرتراشی بیارم پیش شما میخواستم بدونم پیکرتراشی چقدر هزینه بره ؟

 10. مینا

  آقای دکتر تلفن واسه مشاوره در واتس اپ ندارید واسه کسایی که راهشون دوره؟

  • Erfan Moslempoor

   با سلام و عرض ادب لطفا جهت مشاوره پیکرتراشی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید که اگر واتساپ هم خواستین باهاتون ارتباط برقرار بکنند

 11. farideh

  سلام خسته نباشید
  پیکرتراشی برای چربی بغل زانو قسمت داخلی ، قابل انجامه؟ بدون نیاز به مراحعه به بیمارستان؟

  • Erfan Moslempoor

   با سلام و عرض ادب بله میسر میباشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیکرتراشی با مشاوران ما تماس بگیرید

 12. کامرانی

  سلام.ممنون از سایت خوبتون.میخواستم بدونم تو اکثر سایت ها میگن لیپوماتیک خطرناک هست.اما تو لیپوماتیک سپیدیار اشاره ای به این نشده .میخوام بدونم چه مقدار خطرناکه و چقدر احتمال بستری نشدن رو داره؟

  • Erfan Moslempoor

   با سلام جهت راهنمایی و اطلاعات بیشتر در مورد پیکرتراشی و لیپوماتیک با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

 13. Sara

  سلام ببخشید شما پیج اینستا هم دارین؟؟

  • Erfan Moslempoor

   با عرض سلام و ادب متاسفانه پیچ اینستا نداریم لطفا جهت مشاهده نمونه کارهای پیکرتراشی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا برایتان ارسال بکنند

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره رایگان