کاشت ریش با بروزترین روش سریع و کم هزینه سطح تهران

 

کاشت ریش و سیبیل
کاشت ریش و سیبیل

 

 

کاشت  ریش و سبیل

 

کاشت ریش با بروزترین روش سریع و کم هزینه سطح تهران

 

 

رشد علوم پزشکی و بهداشت، در دو سده اخیر و بویژه سده بیستم میلادی، از سرعت زیادی برخوردار بوده است. در دهه های اخیر، بسیاری از شاخص های سلامت، حتی در کشورهای در حال توسعه، رشد مناسبی داشته است.

در کشور ما نیز همگام با دیگر نقاط دنیا، علوم پزشکی، بهداشت و اغلب شاخص های سلامت، در دهه های اخیر، رضایت بخش بوده است. اغلب بیماری های واگیر و خطرناک در کشور کنترل شده است؛ و کشور ما در زمینه رونمایی از داروهای جدید، از کشورهای پیشرو در منطقه محسوب می شود.

یکی از تخصص هایی که در سال های اخیر در کشور ما رشد بسیار زیادی کرده است، تخصص پوست و مو یا همان تخصص زیبایی می باشد؛ و در حال حاضر، یکی از پر طرفدارترین تخصص ها در سطح کشور می باشد؛ و سالانه هزاران نفر در کشور، اقدام به انجام عمل های جراحی زیبایی می کنند.

 

 

هزینه کاشت ریش و سیبیل

 

 

اعتماد بالا به متخصصان زیبایی کشور ما و هزینه های پایین انجام عمل های زیبایی در کشور نسبت به کشورهای دیگر، سبب شده تا سالانه صدها نفر از کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی، برای انجام عمل های جراحی زیبایی، وارد کشور ما شوند.

یکی از عواملی که در زیبایی مردان تأثیر بسزایی دارد، و در حقیقت چهره مردانه تر و جذاب تری به آنها می بخشد، داشتن ریش و سبیل می باشد. یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده زیبایی ریش و سبیل، پر پشت بودن موهای ریش و سبیل است.

مردان به دلایل مختلفی ممکن است از داشتن ریش و سبیل طبیعی محروم باشند و دوست داشته باشند ریش و سبیلی با موهای ضخیم و پرپشت داشته باشند؛ از این رو برای پیوند و کاشت ریش و سبیل اقدام می کنند

امروزه در کاشت ریش و سبیل، از متد های پیشرفته و حرفه ای استفاده می شود؛ استفاده از متدهای جدید و انجام جراحی هایی با ظرافت، دقت و ماندگاری دائمی و به شکلی کاملاً طبیعی، چهره جذاب و مردانه را برای متقاضیان این نوع از عمل های زیبایی به همراه می آورد.

 

 

کاشت ریش طبیعی

 

 

بنابراین افرادی که از شکل ظاهری ریش یا سبیل خود رضایتی ندارند و یا اینکه ریش و سبیلی کم مویی دارند، افرادی که بخشی از ریش و سبیل یا کل آن را به دلیل عوامل محیطی از دست داده اند، افرادی با دارا بودن زمینه های بیماری های خاص که دچار ریزش مو در ریش و سبیل شده اند، افرادی که به صورت ارثی، ریش و سبیل کم پشت و نازکی دارند، و یا جاهایی از ریش و سبیل آنها جای اسکار(جای بخیه، زخم، سوختگی و غیره) باشد، نیازمند کاشت ریش و سبیل هستند.

در این مطلب سعی داریم برای آگاهی شما عزیزان، به مباحث مهم در ارتباط با موضوع کاشت ریش و سبیل بپردازیم؛ مهم ترین مباحثی که در کاشت و عمل های جراحی و پیوند ریش و سبیل مطرح می شود، عبارتند از:

 

 

کاشت ریش

 

 

منظور از کاشت ریش ، نوعی کاشت مو در صورت با موهای طبیعی فرد می باشد؛ که به تعداد مشخص، براساس تکنیک هایی بروز، در صورت فرد انجام می شود. در این روش ها، جاهایی از ریش که موهای نازک و یا کم پشت دارد؛ و یا برای پوشاندن جای اسکار، زخم و اکنه، آن نواحی با کاشت ریش پوشش داده می شود.

کاشت ریش نیازمند دقت و ظرافت بالاتری نسبت به کاشت موی سر می باشد؛ زیرا موهای ریش و خط رویش آن، بیشتر در معرض توجه می باشند؛ و همچنین موهای ریش، دارای حالت های خواب مختلفی می باشند؛ لذا باید در نحوه کاشت، بر طبق خواب و زاویه رویشی موها، دقت و توجه لازم و کافی صورت پذیرد.

کاشت ریش در لب پایینی، به گونه های متنوع و براساس طراحی از قبل پیش بینی شده در فرد انجام می گیرد؛ با پرکردن ناحیه کوچک و یا بازسازی نواقص ریش، به طور کامل کاشت ریش انجام می شود؛ برای مناطقی از ریش که کاملاً خالی و بدون مو می باشند؛ کاشت ریش امکان پذیر است؛ به این ترتیب فرد از ریشی زیبا، پرپشت و خط رویشی طبیعی برخوردار می گردد.

کاشت ریش دقیقاً همانند کاشت مو و پیوند موی سر در افراد صورت می گیرد؛ و افراد با کاشت ریش ، از موهایی قابل رشد و زنده برخوردار می گردند.

 

 

کاشت سبیل

 

 

کاشت سبیل همانند کاشت ریش انجام می شود؛ و در هر دو، همانند کاشت موی سر، با استخراج موی طبیعی فرد از بانک مو، که بیشتر از دو طرف سر یا پشت سر می باشد، عمل کاشت انجام می گیرد. در کاشت سبیل، بیشتر به شکل و فرم ریش و سبیل بزی، که نسبت به روش های دیگر، طرفداران بیشتری دارد، انجام می پذیرد.

کاشت سبیل نیازمند دقت و ظرافت بالاتری نسبت به کاشت موی سر می باشد؛ زیرا موهای سبیل بیشتر در معرض توجه می باشند؛ و باید در حالت های خواب موی سبیل، مانند ابرو بسیار دقت شود. در کاشت باید همه کاشت ها خواب های یکسانی داشته و در زاویه مناسبی کاشت انجام گیرد؛ بنابراین باید به صورت کاملاً طبیعی کاشت صورت پذیرد.

 

 

کاشت ریش
کاشت ریش

مراحل کاشت ریش و سبیل

 

 

نحوه کاشت ریش و سبیل به این صورت می باشد که متخصص و تکنسین مربوطه، با استفاده از موهای کناره سر یا پشت سر، که بانک موی مناسبی دارد، برداشت را انجام می دهد. در امتداد خط رویش ریش و یا سبیل، کاشت مو آغاز می گردد. روند کاشت با طرحی از قبل پیش بینی شده انجام، و بعد از کاشت ریش و سبیل ، همانند کاشت موی سر، موهای کاشته شده دچار ریزش می شوند؛ و بعد به تدریج شروع به رشد می کنند.

همان طور که قبلاً هم گفته شد، دقت در کاشت ریش و سبیل ، بسیار حائز اهمیت می باشد؛ و اگر عمل کاشت و پیوند با دقت و در جهت رشد موی فرد، یا اصطلاحاً زاویه خواب مو کاشت انجام گردد، کاشت ریش و سبیل ، بسیار طبیعی تر و شکیل تر خواهد بود.

کاشت ریش و سبیل دارای سه مرحله می باشد:

مرحله اول، برداشت مو: برداشت براساس بانک موی فرد از اطراف یا پشت سر وی، که به نسبت شباهت بیشتری با موی ریش  و سبیل دارد، استخراج می گردد.

مرحله دوم، آماده سازی موها: با استخراج تارهای فولیکول دار از نواحی اهدا کننده، عمل جدا سازی و دسته بندی تارهای فولیکول دار با میکروسکوپ های قوی انجام و آماده کاشت می گردند.

مرحله سوم، کاشت مو در ریش و سبیل: در این مرحله نیز با استفاده از سوزن های بسیار ظریف و نازک و براساس طراحی از قبل تعیین شده، کاشت در شکاف های بسیار ریز انجام می گیرد.

 

 

مزایای کاشت ریش و سبیل

 

 

مزایای کاشت ریش و سبیل عبارتند از:

– داشتن ریش و سبیلی با موهای قابل رشد و زنده.

– حفظ حالت طبیعی خط رویشی ریش و سبیل.

– پرپشت بودن موی ریش و سبیل.

– شکل و فرم زیبا در ریش و سبیل

– پوشش دهی عالی برای از بین بردن جای اسکار در صورت.

– ماندگاری دائمی.

– جوان سازی و پوشاندن عیوب صورت.

– صورتی مردانه و موجه.

– عدم درد و خونریزی

– پرکردن جاهای خالی ریش و سبیل با توجه به شرایط و درخواست متقاضیان.

– تنوع در نوع کاشت.

 

 

عوارض کاشت ریش و سبیل

 

 

در کاشت ریش و سبیل، باید حتماً از یک متخصص کاشت یا تکنسین کار آزموده بهره گرفت؛ که دارای سابقه خوبی در کاشت مو، به ویژه کاشت ریش و سبیل باشد؛ و نسبت به عمل پیوند ریش و سبیل، حساسیت های لازم را دارا باشد. عوارض کاشت ریش و سبیل، همانند کاشت موی سر است و ممکن است به ندرت اتفاق بیفتد. از جمله عوارض کاشت ریش و سبیل در مردان ، می توان موارد زیر را بر شمرد.

 • زخم و خونریزی.
 • درد خفیف یا شدید.
 • تراکم پایین در کاشت ریش و سبیل.
 • تورم در صورت و اطراف لب.
 • التهاب، جوش و قرمزی در پشت و پایین لب.
 • نداشتن خواب های متناسب کاشت در ریش و سبیل بعد از کاشت.
 • جراحی غیر اصولی و آسیب به قسمت های اهدا کننده و کاهش بانک مو در منطقه اهدا کننده.
 • باز شدن یا عفونی شدن بخیه های محل برداشت مو در کناره یا پشت سر.

 

معایب کاشت ریش و سبیل

 

 

1) نداشتن خواب منظم و مناسب در روش های سنتی کاشت ریش و سبیل ، از جمله معایب مهم کاشت ریش و سبیل است.

2) عوارض جراحی کاشت ریش و سبیل به ویژه در روش های سنتی.

3) درد و تورم بعد از کاشت.

4) دوران نقاهت طولانی.

5) نخ نما بودن کاشت در ریش و سبیل.

6) بیهوشی

7) خونریزی

 

 

 

کاشت سیبیل
کاشت سیبیل

 

 

 

کاشت ریش و سبیل طبیعی

 

 

کاشت ریش و سبیل طبیعی از سنین 20 تا 22 سالگی، در زمانی که هورمون های بلوغ به سطح پایه می رسند، مناسب تر است. برخی از مردان دوست دارند که ریش و سبیل پرپشت داشته باشند؛ به همین سبب اقدام به کاشت ریش و سبیل به شکل طبیعی می نمایند.

این نوع کاشت به سبب استفاده از موی طبیعی فرد، به عنوان کاشت ریش به صورت طبیعی محسوب می شود. کاشت ریش طبیعی ، کاشتی است که پیوند با موی طبیعی، زنده و قابل رشد در مردان صورت می گیرد.

 

 

کاشت ریش و سبیل به روش SUT

 

 

کاشت ریش به روش SUT، یکی از شیوه های بروز و نوینی است که بدون نیاز به دوره نقاهت و استراحت طولانی و با کمترین عوارض، بدون هیچ محدودیتی در مردان انجام می شود.

در روش کاشت ریش و سبیل به روش SUT، کاشت از طریق خود فرد با توجه به بانک موی مناسب وی صورت می گیرد؛ با استفاده از دستگاه های پیشرفته، مو برداشته شده و با سوزن ها و پانچ های مخصوص تمام اتوماتیک، کاشت ریش با دقت فراوانی عملی می گردد.

در این نوع کاشت ریش و سبیل ، محل کاشت را با بی حسی موضعی آماده نموده و با سوزن های مخصوص بسیار نازک کالیبره شده، در محل گیرنده، با ایجاد خط رویش طبیعی و از قبل طراحی شده، کاشت انجام می گیرد.

مدت زمان کاشت، با توجه به وسعت نواحی خالی از مو و تعداد گرافت های مورد نیاز، در مدت زمان تقریبی 2 الی 4 ساعت انجام می شود.

 

 

مزایای کاشت ریش به روش SUT

 

 

– استفاده از دستگاه های هوشمند در کاشت مو با امکان اسکن از موهای ضخیم و آماده کاشت.

– بدون بخیه، خونریزی و باقی ماندن جای اسکار.

– مناسب برای افرادی که بانک موی کمی دارند.

– ایجاد خط رویش طبیعی برای ریش و سبیل.

– مناسب برای افرادی که علاقه مند ریش و سبیلی پرپشت و بسیار طبیعی هستند.

– مناسب افرادی که زیاد وقت استراحت ندارند و باید سریعاً به فعالیت کاری خود مشغول شوند.

– مناسب برای مردان بالای 18 است.

 

 

کاشت ریش و سبیل در تهران

 

 

کاشت ریش و سبیل در تهران با توجه به سن، شرایط جسمی، بانک مو، تعداد تراکم موی برداشت شده، وسعت کاشت، نوع کاشت، پزشک و متخصص کاشت ریش ، مکان کاشت و دستمزد تقریبی برای جراحی کاشت ریش انجام می گیرد. در روش های نوین کاشت ریش در تهران از شیوه های  SUT و FUE و همچنین، به شیوه های قدیمی ترFIT  و FUT پیوند و کاشت ریش و سبیل با موهای طبیعی خود فرد انجام می شود. کاشت ریش و سبیل در تهران با بهترین پزشکان و متخصصان پوست، مو و زیبایی، در اختیار داشتن بروز ترین و پیشرفته ترین امکانات، با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک در جراحی انواع کاشت و مشاورانی مجرب و تیم هایی زبده و آموزش دیده، آماده انجام هرگونه جراحی زیبایی و کاشت ریش و سبیل می باشد.

از مراکز کاشت مو و کاشت ریش و سبیل در تهران می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

-کاشت ریش و سبیل به روشی طبیعی درکلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر سیب سرخ.

کاشت ریش و سبیل در درمانگاه تخصصی پوست، مو و زیبایی کلینیک  نای ذی.

کاشت ریش و سبیل در اولین کلینیک تخصصی کاشت موی رنسانس.

– و غیره.

 

 

مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل

 

 

– تمیز نگه داشتن مناطق جراحی

– مراقبت ویژه از منطقه کاشت یا منطقه گیرنده.

– استفاده از پماد آنتی بیوتیکی برای درمان سریع تر و جلوگیری از عفونت.

– خوابیدن مناسب و عدم ارتباط لب و محل کاشت ریش با بالش.

– اجتناب از خاراندن، لمس کردن و مالیدن گونه ها و لب.

– عدم فعالیت ورزشی یا هر فعالیت سنگین دیگر.

– عدم مصرف دخانیات.

– عدم شنا و حمام حداقل تا 5 روز.

– قرار نگرفتن در نور مستقیم آفتاب

 

جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان کاشت ریش با بروزترین روش سریع و کم هزینه سطح تهران با ما تماس بگیرید.

دیدگاه در"کاشت ریش با بروزترین روش سریع و کم هزینه سطح تهران"

 1. جسن عباسی

  کاشت تون حرف نداره خیلی عالی

 2. حسن محمدی

  کاشت ریش چقدر زمان میبره ؟

 3. علی جمهری

  هزینه کاشت ریش چقدره؟انواع کاشت ریش چه فرق هایی داره؟

 4. رضا مختاری

  کاشت ریش هزینش چقدره ؟

 5. محسن مرغومی

  کاشت ریش درد داره ؟ عوارض کاشت سبیل چیه ؟

  • Erfan Moslempoor

   جهت راهنمایی بهتر در مورد کاشت ریش و کاشت سبیل لطفا تماس بگیرید و با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره بگیرید

 6. حسین نامی

  هزینه کاشت ریش چقدره ؟ کاشت ریش طبیعی هم انجام میدین ؟

 7. محسن معظمی

  بنده مو های صورتم یه ذره کچلی داره میخواستم بدونم هزینه کاشت ریش چقدره ؟ کاشت ریش طبیعی هم انجام میدین ؟

 8. mohsen yazdi

  کاشت ریش sut انجام میدین ؟ هزینه کاشت ریش چقدره ؟

 9. علی اصحابی

  هزینه کاشت ریش چقدره ؟ کاشت ریش چقدر زمان میبره ؟

  • Erfan Moslempoor

   سلام و عرض ادب ، هزینه کاشت ریش بستگی به نوع کاشت ریش و تراکم مو مورد نظر دارد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع کاشت ریش با مشاوران ما تماس بگیرید

 10. محسن توکلی

  سلام من میخواستم برای کاشت ریش مزاحمتون بشم میخواستم بدون که شما کاشت ریش با تراکم بالا انجام میدین ؟ و کاشت ریش چقدر هزینه میبره

  • Erfan Moslempoor

   سلام بله ما کاشت ریش را با بیشترین تراکم مو انجام میدیم جهت اطلاعات دقیق در مورد کاشت ریش و کاشت سبیل لطفا با همکاران متخصص ما تماس حاصل نمایید

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره رایگان