کاشت ابرو با جدیدترین روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران

 

کاشت-ابرو

کاشت ابرو

 

کاشت ابرو با جدیدترین روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران

 

در دهه های اخیر همزمان با پیشرفت تکنولوژی، علوم پزشکی و سلامت نیز با سرعت بیشتر در حال حرکت است. کاهش میزان مرگ و میر، افزایش طول مدت عمر انسان ها، کاهش مرگ و میر کودکان و نوزادان و …، همه نشان از بالارفتن شاخص های سلامت در دنیا می باشد. کشور ما نیز از نظر توسعه سلامت و شاخص های کمی و کیفی بهداشت، جزو بهترین ها در منطقه محسوب می شود؛ و حتی در برخی شاخه ها و تخصص های پزشکی و سلامت، در سطح دنیا، حرف برای گفتن دارد.

یکی از تخصص های پزشکی، که در دهه های اخیر، شاهد رشد فزاینده آن در سطح جامعه هستیم، تخصص زیبایی و پوست و مو می باشد. افزایش تعداد فارغ التحصیلان و نیروی انسانی متخصص و افزایش تعداد تقاضا برای عمل های جراحی زیبایی پوست و مو، سبب شده است تا از سایر کشورها نیز سالانه صدها گردشگر سلامت برای انجام جراحی های زیبایی پوست و مو، وارد کشور ما شوند.

عوامل گوناگونی در زیبایی فرد تأثیر گذار هستند؛ و در کنار هم به زیبایی ظاهری فرد،  مفهوم و معنا می بخشند. در کنار زیبایی تناسب اندام، چهره و صورت افراد، یکی دیگر از عوامل مؤثر بر شکل گیری حس اعتماد به نفس در انسان ها می باشد؛ زیرا چهره فرد، بیشتر در معرض دید و توجه دیگران قرار می گیرد.

 

 

چگونگی کاشت ابرو

 

 

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده زیبایی چهره، ابروها می باشند؛ زنان بیشتر از مردان به زیبایی، پرپشت بودن، قرینه بودن و کشیدگی ابروهای خود اهمیت می دهند. عوامل مختلفی سبب ریزش مو در افراد می شوند؛ ریزش موی ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. برداشتن بد مو یا پیرایش غیر اصولی، ارثی بودن، بیماری های زمینه ای، عوامل محیطی و غیره، از مهم ترین  عواملی هستند که در ریزش موی ابرو تأثیر گذار هستند.

در گذشته، زنان برای ترمیم ابروی خود، از روش های سنتی که متأسفانه امروزه نیز بسیار شایع می باشند، استفاده می کردند. این روش ها مانند، تاتوی ابرو، هاشور ابرو و غیره، از جمله روش هایی می باشند، که با استفاده از رنگ شیمیایی و آسیب به بافت های پوست، شکل ظاهری و مصنوعی، با ریسک و خطر بالا، همراه با تورم، التهاب و خونریزی در ابروها انجام می شدند.

این در حالی است که مدت ماندگاری آن ها نیز موقتی بوده و مجدداً با گذشت 6 ماه الی یک سال، باید تجدید شوند.کاشت ابرو از متد های پیشرفته و حرفه ای است که با ظرافت و دقت بالا و ماندگاری دائمی، ابروهایی کاملاً طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

در این مطلب، سعی داریم برای آگاهی شما عزیزان، به مباحث مهم در ارتباط با موضوع کاشت ابرو بپردازیم. از مهم ترین مباحثی که در کاشت ابرو مطرح می شوند، موارد زیر می باشند:

 

 

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

 

منظور از کاشت ابرو ، کاشت ابرو با موهای طبیعی فرد، به تعداد مشخص، با دقت بالا و تکنیک های متنوع و بروز می باشد؛ و به دنبال آن فرد، از ابروهایی زیبا، پرپشت و طبیعی برخوردار می گردد.

کاشت ابرو همان پیوند ابرو است؛ که فرد صاحب ابروهایی قابل رشد و زنده خواهد شد؛ بنابراین افرادی که از شکل ظاهری ابرو و کم مویی ابروی خود ناراضی هستند، افرادی که به دلایلی دچار ریزش ابرو می باشند، افرادی که بخشی از ابرو یا کل ابروی خود را به دلیل عوامل محیطی از دست داده اند، افرادی با دارا بودن زمینه بیماری های خاص، که دچار ریزش ابرو شده اند، افرادی که به صورت ارثی، ابروی کم پشت و نازکی دارند، و یا افرادی که بر ابروهایشان جای اسکار(جای بخیه، زخم، سوختگی و غیره) وجود داشته باشد، نیازمند کاشت ابرو هستند.

 

 

 

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

 

نحوه کاشت ابرو

 

فرآیند کاشت ابرو ، همانند کاشت موی سر انجام می شود؛ با این تفاوت که کاشت ابرو ، نیازمند دقت و ظرافت بالایی است؛ زیرا موهای ابرو در حالت های مختلف و یا اصطلاحاً، خواب های مختلفی قرار دارند، که باید به این حالات خواب ابرو دقت شود؛ تا حالت طبیعی ابرو به هم نخورد؛ و از طرفی باید از مویی برداشت انجام شود که شباهت زیادی از جهت جنس، نرمی و رنگ، به موی ابرو داشته باشد.

نحوه کاشت ابرو به این صورت می باشد که متخصص و تکنسین مربوطه، با استفاده از موهای کناره گوش، که شباهت بیشتری با موی ابرو دارند، برداشت خود را آغاز نموده و در امتداد موهای ابرو، کاشت خود را انجام می دهند. روند کاشت ابرو ، با طرحی از قبل پیش بینی شده انجام، و بعد از کاشت ابرو ، همانند کاشت موی سر، موهای کاشته شده، دچار ریزش می شوند؛ و در مدت 3 ماه، مجدداً جوانه زده و به تدریج رشد کرده و پر پشت تر می شوند.

نحوه کاشت، با توجه به نوع کاشت، متفاوت می باشد؛ اما به طورکلی دارای سه مرحله است. این سه مرحله شامل مراحل، برداشت، نگهداری و کاشت می باشد؛ و باید در هر سه مرحله،  حساسیت و دقت لازم لحاظ گردد.

 

 

هزینه کاشت ابرو

 

 

کاشت ابرو ، از مهم ترین روش های کاشت مو می باشد که ظاهر و صورت فرد را تحت تأثیر قرار می دهد؛ از این رو توجه به مکانی که کاشت ابرو در آنجا انجام می شود و شخصی که عمل کاشت ابرو را انجام می دهد، بسیار حائز اهمیت می باشد. هزینه کاشت ابرو نیز، با توجه به عوامل زیر تعیین می شود.

– مکانی که کاشت ابرو انجام می شود.

– تکنسین یا پزشکی که کاشت ابرو را انجام می دهد.

– میزان کاشت و تعداد آن.

– نوع کاشت ابرو.

– گستردگی ریزش ابرو.

نکته: قیمت کاشت ابرو را به صورت تقریبی، با توجه به عوامل دخیل در قیمت کاشت ابرو ، از 4 تا 5 میلیون تومان می توان در نظر گرفت.

 

 

 

موارد تاثیر گذار بر روی هزینه کاشت ابرو

 

 

ممکن است شما به چند مرکز مراجعه کنید و متوجه شوید که قیمت ها متفاوت هستند این تفاوت قیمت ها به دلیل موارد زیر  می باشد :

 • مهارت پزشک
 • محل کلینیک
 • تجربه پزشک در کاشت ابرو
 • هزینه پرسنل و تجربه پرسنل در زمینه کاشت ابرو
 • تجهیزات و دستگاه هایی که برای کاشت ابرو استفاده می شود .

 

 

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

آیا کاشت ابرو با درد همراه است؟

 

 

برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند که کاشت ابرو با درد همراه است؛ در حالی که در کاشت ابرو ، از یک بی حس کننده موضعی استفاده می شود؛ و درد و خونریزی بسیار کمتری را نسبت به کاشت موی سر خواهد داشت. در این روش همانند دندان پزشکی، محل کاشت و برداشت را بی حس نموده و عمل کاشت ابرو انجام می شود.

 

 

 

مزایای کاشت ابرو

 

 

مزایای کاشت ابرو عبارتند از:

– داشتن ابروهایی با موهای زنده و قابل رشد.

– حفظ حالت طبیعی ابرو.

– پرپشت بودن ابرو.

– دادن شکل و فرم زیبا به ابرو.

– تغییر حالت در کمان و تاج ابرو به شیوه دلخواه.

– ماندگاری دائمی.

– درد و خونریزی بسیار کم.

– قرینه سازی ابروها.

– پرکردن جاهای خالی ابرو با توجه به درخواست متقاضی.

– تنوع در نوع کاشت.

 

 

عوارض کاشت ابرو

 

 

در کاشت ابرو ، باید حتماً از یک متخصص کاشت یا تکنسین کارآزموده بهره گرفت؛ و این فرد دارای سابقه خوبی در زمینه کاشت ابرو باشد؛ تا هر چه بیشتر ریسک کاشت ابرو را کاهش و رضایت و اثر بخشی آن را ارتقاء دهد. از مهم ترین عوارض کاشت ابرو که به ندرت اتفاق می افتد، می توان به: خونریزی، درد شدید، تراکم پایین در کاشت ابرو ، تورم در صورت، التهاب پیشانی و ابرو، حساسیت در چشم و قرمز شدن چشم، نداشتن خواب های متناسب ابرو بعد از کاشت، بی هوشی و بی حسی موضعی، جراحی غیر اصولی در بغل گوش و آسیب به قسمت های آن بخش از سر، و باز شدن یا عفونی شدن بخیه ها، اشاره نمود.

 

 

کاشت ابرو در اقایان

 

 

در گذشته، کاشت ابرو در آقایان، به روش های رایج و منسوخ شده FIT و FUT انجام می گرفت. در حال حاضر نیز، به ندرت در برخی از مراکز از این روش ها برای کاشت ابرو در آقایان استفاده می شود. استفاده از این روش ها، با درد و خونریزی شدید، دوران نقاهت طولانی، جراحی طولانی و بیهوشی با استفاده از سوزن های بسیار درشت انجام می گیرد. امروزه تقریباً این روش ها منسوخ شده و برای کاشت ابرو ، از شیوه های پیشرفته و تکنیک های SUT و FUE، استفاده می شود. از مزایای این روش های جدید می توان، کاشت ابرو با مدلی دلخواه در آقایان، خواب های یکسان و متناسب ابرو، کمترین درد و خونریزی، دوران نقاهت کوتاه و با استفاده از سوزن های کالیبره شده، اشاره نمود.

 

کاشت ابروی طبیعی

 

 

رؤیای داشتن ابرویی پرپشت و طبیعی، امروزه یک واقعیت شیرین است که همه افراد می توانند آن را داشته باشند. کاشت ابروی طبیعی ، از موی طبیعی خود فرد، امروزه با دستگاه های تمام اتوماتیک، برترین تکنیک ها و جدیدترین متد ها و شیوه های کاشت ابرو با نام های، SUT  و FUE ، در کمترین زمان ممکن و دریافت بهترین نتیجه، برای آقایان و بانوان انجام می شود.

 

کاشت ابرو به روش SUT

 

 

کاشت ابرو به روش SUT، یکی از شیوه های رایج کاشت ابرو است که هیچ دوره نقاهتی ندارد؛  و با کمترین عوارض، بدون محدودیت در تعداد کاشت و برداشت و با توجه به بانک موی فرد انجام می شود.

در روش کاشت ابرو به روش SUT، موها دقیقاً از بغل یا کناره گوش برداشته می شود و با دستگاه هایی تمام اتوماتیک و میکروسکوپ هایی دقیق، کاشت انجام می گیرد.

محل کاشت با بی حسی موضعی آماده شده و با سوزن های مخصوص بسیار نازک کالیبره شده، شکاف هایی ریز به قطر چند میلیمتر در محل مورد نظر کاشت ایجاد می کنند و موهای آماده کاشت را در آن شکاف ها قرار می دهند. این نوع کاشت با سرعت بیشتر و در عرض سه الی 4 ساعت انجام می شود.

 

 

مزایای کاشت ابرو به روش SUT

 

 

– مناسب برای افرادی که دچار شکستگی ابرو شده اند.

– مناسب برای افرادی که بانک موی کمی دارند.

– مناسب برای افرادی که نیازمند ابرویی پرپشت و بسیار طبیعی هستند.

– مناسب برای افرادی که قبلا هاشور یا تاتو کرده اند.

– مناسب افرادی که زیاد وقت استراحت ندارند و باید سریعاً به فعالیت کاری خود مشغول شوند.

– مناسب برای افراد بالای 18 سال و زنان و مردان است.

 

 

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

 

کاشت ابرو در تهران

 

 

کاشت ابرو در تهران ، با توجه به سن، شرایط متقاضی، تعداد تراکم موی کاشته شده در ابرو، وسعت کاشت، نوع کاشت، پزشک و تکنسین مربوطه، مکان و دستمزد تقریبی، انجام می گیرد. انواع کاشت ابرو در تهران به شیوه های SUT و  FUEو همچنین به شیوه های FIT   و  FUT ، با کمک مشاورانی مجرب و تیمی کار آزموده، به دلخواه متقاضی انجام می شود.

 

 

ترمیم ابرو

 

 

در دهه های اخیر، افراد و به ویژه زنان، برای ترمیم ابرو از روش های مختلفی نظیر، میکروتیشن، تاتو، هاشور و غیره استفاده می کردند. در این شیوه ها، بخشی یا کل ابرو، با رنگ شیمیایی و استفاده از دستگاهی سوزن شکل و با ایجاد ضربه و نقاطی رنگی بر پوست ابرو، جاهای خالی یا کم موی ابرو، را با رنگ آمیزی شیمیایی پر می نمودند.

ترمیم ابرو در این شیوه، علاوه بر عوارض شدید، موقتی بودن، افتادگی ابرو و به جا ماندن جای سوزن، موجب نارضایتی و پشیمانی افراد از این شیوه سنتی ترمیم ابرو می شد. امروزه ترمیم ابرو نه به شیوه سنتی، بلکه به شیوه ای کاملا اصولی و حرفه ای، زیر نظر مراکز پزشکی و در کلینیک های تخصصی زیبایی، با کادری مجرب و پزشکان متخصص پوست و زیبایی انجام می گیرد. ترمیم ابرو برای افرادی که خواهان ابروهایی پرپشت هستند، مناسب است؛ و می تواند به صورت کاملاً طبیعی و به اندازه و مدل دلخواه، با ماندگاری دائمی، برای همه سنین و هر جنسیتی، با هر شرایطی انجام گردد.

 

مرکز کاشت ابرو در تهران

 

 

مراکز و کلینیک های متنوعی در تهران، عمل کاشت ابرو را به صورت حرفه ای و براساس آخرین متدهای دنیا، با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می دهند. زمان کاشت در مراکز کاشت ابرو در تهران، بین 1 الی 4 ساعت به طول می انجامد؛ و بدون هیچ گونه بستری شدن و به سورت سرپایی انجام می شوند. موها با ضخامتی متناسب با موی ابرو و متناسب با قطر موهای ابرو،  در تعداد مورد نیاز و دلخواه، به شکل حرفه ای کاشت می گردند.

از مهم ترین مراکز کاشت مو در تهران، این کلینیک را می توان نام برد.

 

 

 در این قسمت به کاشت ابرو به روش FUE می پردازیم

 

امروزه اکثر افراد به دنبال این هستند که ابروهای پرپشت و پهنی داشته باشند برای همین مراجعه کنندگان برای کاشت ابرو زیاد رو به افزایش هستند . روش های زیادی برای کاشت ابرو وجود دارد یکی از ابتدایی ترین روش ها برای کاشت ابرو به نام FUT بود که این روش به دلیل معایبی از قبیل درد ، جراحی ، بخیه ، خونریزی و دیگر معایبی که داشت خیلی سریع  منسوخ شد و در اکثر مناطق دنیا این روش کنار گذاشته شد و روش جدیدتر که FUE  بود خیلی سریع جای او را گرفت که معایب روش منسوخ شده اف یو تی را ندارد این روش مزایای زیادی دارد مانند :

 • دوره نقاهت ندارد .
 • در این روش برخلاف روش های منسوخ شده چشمان متورم نمیشود .
 • این روش مطابق با آناتومی و خط رویش طبیعی که فرد انتظار دارد می باشد .
 • یکی از اصلی ترین مزایای روش اف یو ای ای است که بر روی ابرو های تاتو شده قابل اجرا است .
 • این روش همانند روش های دیگر در سه مرحله برداشت ، کاشت و نگهداری می باشد .

دلایل زیادی برای ریزش ابرو وجود دارد مانند بیماریهای پوستی ، تغذیه نامناسب ، شیمی درمانی و یا استرس می باشد روش FUE  به خوبی این مشکل را برطرف می کند . شما برای اینکه نتیجه خوبی بگیرید باید قبل از هرچیزی یک گروه حرفه ای و خبره را انتخاب کنید که علاوه بر تجربه بالایی که دارد از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا استفاده کنند . این روش برای کاشت کامل ابرو ، پیوند ابرو و ترمیم ابرو استفاده می شود .

 

 

در این قسمت به مراحل کاشت ابرو به روش  اف یو ای می پردازیم

 

در ابتدا باید قسمتی از  مو را که می خواهید از آن برای کاشت ابرو استفاده کنید را مشخص کنید معمولا برای ابرو از موهای پشت گوش استفاده می شود . در این روش از بیهوشی موضعی استفاده می شود و بیمار هیچ دردی را متوجه نمیشود . در هر روش کاشت ابرو فولیکول های مو را از ناحیه انتخابی که بانک خوبی دارد انتخاب می کنند سپس در ناحیه مورد نظر پیوند را انجام می دهند .

زاویه قرار گرفتن این فولیکول ها خیلی مهم است و باید در جهت رویش ابرو ها باشد تا ابرو ها طبیعی به نظر برسند در اف یو ای از سوزن برای تزریق فولیکول های مو استفاده می شود تا با دقت بیشتری بتوانند مراحل پیوند را انجام دهند . نکته مهمی که باید در هنگام برداشتن مو  از بانک مو دقت کرد این است که موها باید به واحدهای مشخص از فولیکوی جدا شوند و اگر چربی یا پوست اضافی دارد جدا شود .

این را بدانید که شما می توانید با ابروهایی که کاشته اید دقیقا مانند ابروهای خود رفتار کنید حتی اگر با موچین آنها را بردارید بازهم آنها می رویند .

 

 

در زیر روند کلی کاشت ابرو با روش اف یو ای را با هم مرور می کنیم

 

 • طراحی ابرو توسط سلیقه بیمار .
 • مشخص کردن ناحیه ای مو که می خواهید استفاده کنید که معمولا در روش اف یو ای پشت سر و یا گوش می باشد .
 • فولیکول ها را از ناحیه اهداشده برمی دارند و زیر میکروسکوپ های قوی قرار می دهند و مواردی که اضافی هستند را از آن جدا می کند .
 • بررسی دوباره طرح ابرو و محل و زاویه قرار گیری درست فولیکول ها
 • سپس با دقت بسیار پیوند انجام می شود و این پروسه تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه دارد

روند بالا معمولا چهار ساعت زمان می برد و معمولا اراف ابرو کمی قرمز می شود و این حالت تا 5 روز عادی می باشد و در موارد خیلی نادر در روش اف یو ای تا سه روز حالت سیاهی و تورم پیش می آید که  تا سه روز بعد از عمل کاملا برطرف می شود . مزیتی که این روش دارد این است که هیچ گونه بخیه ای انجام نمی شود که نگران اثر آن باشید . شما  تا دوهفته ابرو های کاملا پرپشتی دارید و بعد از سه هفته کم کم شروع به ریزش می کند و تا چهار ماه شاهد رشد ابرو های خود هستید دقت داشته باشید بعد از کاشت هر روز آنها را مرتب کنید و حالت دهید تا حالت ابرو که مد نظرتان هست برسید . ریسک روش اف یو ای به نسبت بقیه روش ها خیلی کم می باشد .

 

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

 

جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان کاشت ابرو با جدید ترین متد و روش سریع با هزینه کم سطح تهران با ما تماس بگیرید.

دیدگاه در"کاشت ابرو با جدیدترین روش با هزینه کم در سریعترین زمان سطح تهران"

 1. Mehdi

  کاشت ابرو sut هم انجام میدین ؟

 2. ساره زارعی

  من الان 2 ماه هستش که کاشت ابرو انجام دادم در کلینیک شما واقعا کارتون حرف نداره خیلی حرفه ای و سریع بود

 3. مریم راد

  کاشت ابرو چقدر زمان میبره؟هزینه کاتش ابرو چقدره؟

 4. سمیه مجیدی

  عوارض کاشت ابرو رو میشه بفرمایید ؟

  • Erfan Moslempoor

   عوارض کاشت ابرو را در داخل سایت توضیح دادیم ولی جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ابرو میتوانید تماس بگیرید و بصورت رایگان مشاوره بگیرید

 5. سمیرا ماجد

  هزینه کاشت ابرو چقدر میشه ؟ کاشت ابروی طبیعی انجام میدین ؟

 6. ماندانا لیثی

  عوارض کاشت ابرو چیست ؟ هزینه کاشت ابرو چقدره ؟

  • Erfan Moslempoor

   هزینه کاشت ابرو بستگی به میزان کاشت شما داره ، عوارض کاشت ابرو در محتوا توضیح داده شده است جهت راهنمایی تماس بگیرید.

 7. مقدسی

  سلام سایت زیبا و قشنگی دارین ممنون

 8. محمود نقی لو

  سلام کاشت ابرو چقدر هزینه میبره ؟

دیدگاه خود را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره رایگان