کاشت ابرو ، هزینه کاشت ابرو ، کاشت ابرو طبیعی در تهران

 

کاشت ابرو
کاشت ابرو

 

کاشت ابرو

 

کاشت ابرو اصول و قوانینی دارد که بسیار شبیه به کاشت مو می باشد. اما تفاوت در اینجاست که حساسیت پیوند ابرو از کاشت مو بالاتر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.اگر دوست دارید ابروهایی پرپشت و کشیده داشته باشید یکی از راه حل های پیشنهادی، کاشت مو است. برای کاشت  از موهای کناره گوش که شباهت زیادی به موهای ابرو دارند استفاده می شود. تیم پزشکی، این موها را از این قسمت برداشته و در جاهایی که فاقد ابرو است یا تراکم ابرو کم می باشد، پیوند می زند.

برای پاسخ به سوال کاشت ابرو چیست باید گفت پیوند ابرو یک نوع عمل جراحی کم تهاجمی است برای افرادی که دارای ابروهای کم پشت هستند یا بخشی از ابروی خود را از دست داده اند. برای پیوند ابرو از موهای ناحیه پشت گوش، گردن و سر استفاده می شود. موهای کاشته شده پس از گذشت مدتی رشد می کنند و می توان آن ها را مانند موی طبیعی اصلاح نمود.

یکی از تخصص های پزشکی، که در دهه های اخیر، شاهد رشد فزاینده آن در سطح جامعه هستیم، تخصص زیبایی و پوست و مو می باشد. افزایش تعداد فارغ التحصیلان و نیروی انسانی متخصص و افزایش تعداد تقاضا برای عمل های جراحی زیبایی پوست و مو، سبب شده است تا از سایر کشورها نیز سالانه صدها گردشگر سلامت برای انجام جراحی های زیبایی پوست و مو، وارد کشور ما شوند.

 

عکس کاشت ابرو

 

اگر به کلینیک های کاشت مو مراجعه نمودید از پرسنل آنجا بخواهید تا عکس کاشت ابرو که توسط متخصصین آن مرکز پزشکی انجام شده به شما نشان دهند. دیدن عکس کاشت  از بیماران، قبل و بعد از عمل کاشت کمک زیادی به تصمیم گیری صحیح در این زمینه می کند. اگر حساسیت زیادی برای انتخاب تیم متخصص کاشت  دارید بهتر است به دنبال نمونه عکس پیوند ابرو باشید که وضعیت آن مشابه وضعیت کنونی ابروی شما باشد. در اینصورت می توانید نتیجه عمل کاشت خود را چند ماه زودتر مشاهده نمایید.

 

مراحل کاشت ابرو

 

مراحل کاشت ابرو شامل: مرحله طراحی، استخراج گرافت ها و کاشت گرافت ها می باشد. در مرحله طراحی، بیمار طرح ابروی مورد نظر خود را به پزشک ارائه می دهد که پزشک با توجه به چهره بیمار ممکن است طرح را اصلاح نماید. در مرحله استخراج گرافت بسته به جنسیت فرد متقاضی، از ناحیه پشت گوش، پشت گردن یا پشت سر برداشته می شود. در نهایت موهای برداشته شده با استفاده از دستگاه های پیشرفته توسط پزشک متخصص در محل های مورد نظر کاشت می شوند.

 

کاشت ابرو به روش sut

 

در کاشت ابرو به روش sut برداشت فولیکول های مو توسط دستگاه انجام می شود. بدین ترتیب میزان آسیب به موی انتخاب شده برای پیوند به کمترین حد خود می رسد. پیوند ابرو به روش sut  روشی بسیار کم تهاجمی بوده و دوران نقاهت پس از عمل بسیار کوتاه است. همچنین جای زخم از خود به جا نمی گذارد.

کاشت مو به روش SUT، یکی از شیوه های رایج کاشت  است که هیچ دوره نقاهتی ندارد؛  و با کمترین عوارض، بدون محدودیت در تعداد کاشت و برداشت و با توجه به بانک موی فرد انجام می شود.

در روش کاشت به روش SUT، موها دقیقاً از بغل یا کناره گوش برداشته می شود و با دستگاه هایی تمام اتوماتیک و میکروسکوپ هایی دقیق، کاشت انجام می گیرد.

محل کاشت با بی حسی موضعی آماده شده و با سوزن های مخصوص بسیار نازک کالیبره شده، شکاف هایی ریز به قطر چند میلیمتر در محل مورد نظر کاشت ایجاد می کنند و موهای آماده کاشت را در آن شکاف ها قرار می دهند. این نوع کاشت با سرعت بیشتر و در عرض سه الی 4 ساعت انجام می شود.

 

مزایای کاشت ابرو به روش SUT

 

 • مناسب برای افرادی که دچار شکستگی ابرو شده اند.
 • مناسب برای افرادی که بانک موی کمی دارند.
 • مناسب برای افرادی که نیازمند ابرویی پرپشت و بسیار طبیعی هستند.
 • مناسب برای افرادی که قبلا هاشور یا تاتو کرده اند.
 • مناسب افرادی که زیاد وقت استراحت ندارند و باید سریعاً به فعالیت کاری خود مشغول شوند.
 • مناسب برای افراد بالای 18 سال و زنان و مردان است.

 

عکس کاشت ابرو
عکس کاشت ابرو

 

 

نمونه کاشت ابرو

 

اگر کلینیکی را برای کاشت مو انتخاب کردید بهتر است از پرسنل آن مرکز بخواهید تا عکس هایی از نمونه کاشت مو که توسط پزشکان متخصص آن کلینیک انجام شده به شما نشان دهند. معمولا کلینیک های معتبر کاشت مو آلبومی از نمونه پیوند ابرو تهیه کرده اند و برای جلب اعتماد متقاضیان، آلبوم نمونه پیوند ابرو را در اختیار آن ها قرار می دهند.

عوامل گوناگونی در زیبایی فرد تأثیر گذار هستند؛ و در کنار هم به زیبایی ظاهری فرد،  مفهوم و معنا می بخشند. در کنار زیبایی تناسب اندام، چهره و صورت افراد، یکی دیگر از عوامل مؤثر بر شکل گیری حس اعتماد به نفس در انسان ها می باشد؛ زیرا چهره فرد، بیشتر در معرض دید و توجه دیگران قرار می گیرد.

 

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

 

انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران اصلا کار ساده ای نیست و نیاز به تحقیق بسیار دارد. اما چند ویژگی را می توان برای بهترین مرکز کاشت بیان کرد. بهترین مرکز پیوند مو باید دارای تجهیزات پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا باشد. همچنین پزشکانی که در این مرکز عمل کاشت مو انجام می دهند باید دارای سابقه حرفه ای طولانی و حسن شهرت باشند. پرسنل بهترین مرکز پیوند ابرو باید آموزش های لازم را  دیده باشند و بتوانند در کنار پزشکان متخصص خدمات حرفه ای به بیماران ارائه دهند. میتوانید جهت کاشت مو به کلینیک ما مراجعه نمایید.

در دهه های اخیر همزمان با پیشرفت تکنولوژی، علوم پزشکی و سلامت نیز با سرعت بیشتر در حال حرکت است. کاهش میزان مرگ و میر، افزایش طول مدت عمر انسان ها، کاهش مرگ و میر کودکان و نوزادان و …، همه نشان از بالارفتن شاخص های سلامت در دنیا می باشد. کشور ما نیز از نظر توسعه سلامت و شاخص های کمی و کیفی بهداشت، جزو بهترین ها در منطقه محسوب می شود؛ و حتی در برخی شاخه ها و تخصص های پزشکی و سلامت، در سطح دنیا، حرف برای گفتن دارد.

 

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران
بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

 

چگونگی کاشت ابرو

 

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده زیبایی چهره، ابروها می باشند؛ زنان بیشتر از مردان به زیبایی، پرپشت بودن، قرینه بودن و کشیدگی ابروهای خود اهمیت می دهند. عوامل مختلفی سبب ریزش مو در افراد می شوند؛ ریزش موی ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. برداشتن بد مو یا پیرایش غیر اصولی، ارثی بودن، بیماری های زمینه ای، عوامل محیطی و غیره، از مهم ترین  عواملی هستند که در ریزش موی ابرو تأثیر گذار هستند.

در گذشته، زنان برای ترمیم ابروی خود، از روش های سنتی که متأسفانه امروزه نیز بسیار شایع می باشند، استفاده می کردند. این روش ها مانند، تاتوی ابرو، هاشور ابرو و غیره، از جمله روش هایی می باشند، که با استفاده از رنگ شیمیایی و آسیب به بافت های پوست، شکل ظاهری و مصنوعی، با ریسک و خطر بالا، همراه با تورم، التهاب و خونریزی در ابروها انجام می شدند.این در حالی است که مدت ماندگاری آن ها نیز موقتی بوده و مجدداً با گذشت 6 ماه الی یک سال، باید تجدید شوند.کاشت مو از متد های پیشرفته و حرفه ای است که با ظرافت و دقت بالا و ماندگاری دائمی، ابروهایی کاملاً طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد.

در این مطلب، سعی داریم برای آگاهی شما عزیزان، به مباحث مهم در ارتباط با موضوع کاشت مو بپردازیم. از مهم ترین مباحثی که در پیوند ابرو مطرح می شوند، موارد زیر می باشند:

فرآیند کاشت مو ، همانند کاشت موی سر انجام می شود؛ با این تفاوت که پیوند ابرو ، نیازمند دقت و ظرافت بالایی است؛ زیرا موهای ابرو در حالت های مختلف و یا اصطلاحاً، خواب های مختلفی قرار دارند، که باید به این حالات خواب ابرو دقت شود؛ تا حالت طبیعی ابرو به هم نخورد؛ و از طرفی باید از مویی برداشت انجام شود که شباهت زیادی از جهت جنس، نرمی و رنگ، به موی ابرو داشته باشد.

نحوه پیوند ابرو به این صورت می باشد که متخصص و تکنسین مربوطه، با استفاده از موهای کناره گوش، که شباهت بیشتری با موی ابرو دارند، برداشت خود را آغاز نموده و در امتداد موهای ابرو، کاشت خود را انجام می دهند. روند کاشت  ، با طرحی از قبل پیش بینی شده انجام، و بعد از کاشت  ، همانند کاشت موی سر، موهای کاشته شده، دچار ریزش می شوند؛ و در مدت 3 ماه، مجدداً جوانه زده و به تدریج رشد کرده و پر پشت تر می شوند.نحوه کاشت، با توجه به نوع کاشت، متفاوت می باشد؛ اما به طورکلی دارای سه مرحله است. این سه مرحله شامل مراحل، برداشت، نگهداری و کاشت می باشد؛ و باید در هر سه مرحله،  حساسیت و دقت لازم لحاظ گردد.

زاویه مو در نحوه کاشت  اهمیت زیادی دارد. زاویه ابرو مانند موی سر نیست. در کاشت موی سر موها به صورت عمودی کاشته می شوند اما در ابرو، زاویه موها باید به گونه ای باشد که هم جهت با خواب ابرو رویش کند. اگر به زاویه مو در نحوه کاشت مو دقت نشود ممکن است نتایج ناخوشایندی حاصل گردد.

 

کاشت ابرو طبیعی

 

مزیت کاشت ابرو طبیعی این است که پس از انجام عمل پیوند و سپری شدن دوران نقاهت، موهای کاشته شده همانند موی طبیعی رشد می کنند و می توان آن ها را کوتاه کرد. اما باید بدانید، چند روز پس از کاشت طبیعی، موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند که اصلا جای نگرانی نیست و پس از مدت حدود سه ماه، ابروهای جدید از محل کاشت، شروع به رویش کرده و حداکثر ۹ ماه پس از پیوند ابرو طبیعی، ابروهایی پرپشت و کشیده خواهید داشت.

رؤیای داشتن ابرویی پرپشت و طبیعی، امروزه یک واقعیت شیرین است که همه افراد می توانند آن را داشته باشند. کاشت موی طبیعی ، از موی طبیعی خود فرد، امروزه با دستگاه های تمام اتوماتیک، برترین تکنیک ها و جدیدترین متد ها و شیوه های پیوند ابرو با نام های، SUT  و FUE ، در کمترین زمان ممکن و دریافت بهترین نتیجه، برای آقایان و بانوان انجام می شود.

 

کاشت ابرو طبیعی
کاشت ابرو طبیعی

 

 

کاشت ابرو مردانه

 

شاید به ذهنتان نرسیده باشد که کاشت ابرو مردانه و زنانه متفاوت است. علت آن هم در شکل ظاهری آن هاست. آقایان دارای ابروهایی متراکم تر و ضخیم تر نسبت به خانم ها هستند. همچنین ابروی آقایان خم بسیار کمی دارد و معمولا بدون قوس است. آقایان در بخش انتهای ابروهای خود موهایی پرتر و برجسته تر دارند و در سراسر ابروهای آن ها ضخامت یکسان می باشد. ضخامت گفته شده معمولا در حد ۱.۵ سانتی متر و طول ابرو به طور متوسط ۵.۵ سانتی متر است. بنابراین شکل پیوند ابرو مردانه متفاوت می باشد.

 

کاشت ابرو آقایان

 

برای کاشت ابرو آقایان از موهای قسمت پشت سر و گوش استفاده می شود زیرا آقایان دارای ابروهایی ضخیم تر نسبت به خانم ها هستند. اما برای خانم ها برداشت مو از ناحیه پشت گوش و پایین گردن است زیرا در این نواحی موهای نازک تری می روید و با ابروی خانم ها تناسب بهتری برقرار می کند. پیوند ابرو آقایان با خانم ها متفاوت است. در خانم ها معمولا ابروها ظریف تر و باریک تر می باشد در حالی که آقایان ابروهایی پهن و کشیده دارند.

در گذشته، کاشت مو در آقایان، به روش های رایج و منسوخ شده FIT و FUT انجام می گرفت. در حال حاضر نیز، به ندرت در برخی از مراکز از این روش ها برای کاشت مو در آقایان استفاده می شود. استفاده از این روش ها، با درد و خونریزی شدید، دوران نقاهت طولانی، جراحی طولانی و بیهوشی با استفاده از سوزن های بسیار درشت انجام می گیرد. امروزه تقریباً این روش ها منسوخ شده و برای پیوند ابرو ، از شیوه های پیشرفته و تکنیک های SUT و FUE، استفاده می شود. از مزایای این روش های جدید می توان، کاشت مو با مدلی دلخواه در آقایان، خواب های یکسان و متناسب ابرو، کمترین درد و خونریزی، دوران نقاهت کوتاه و با استفاده از سوزن های کالیبره شده، اشاره نمود.

 

 

کاشت ابرو مردانه
کاشت ابرو مردانه

 

کاشت طبیعی ابرو

 

کاشت طبیعی ابرو تا حدود زیادی شبیه به کاشت موی طبیعی است. در ابتدا باید طرحی برای ابروی مناسب چهره بیمار کشیده شود. البته نظر بیمار و آنچه مطلوب او می باشد نیز در کشیدن این طرح موثر است. روش عمل کاشت طبیعی ابرو با توجه به وضعیت بیمار، هدف او و مدل مورد نظر انتخاب می شود. موهای مورد استفاده برای کاشت طبیعی ابرو معمولا از ناحیه پشت گوش ها یا گردن برداشته می شوند زیرا موهای این ناحیه از سر شباهت زیادی با موهای ابرو دارند.

ابروی طبیعی بسیاری از افراد ممکن است دارای قسمت های فاقد مو باشد. این مسئله می تواند روی ظاهر فرد تاثیر منفی داشته باشد و باعث کاهش اعتماد به نفس او گردد. افرادی که دارای ابروی طبیعی کم پشت هستند یا در اثر یک حادثه قسمتی از ابروی طبیعی خود را از دست داده اند می توانند اقدام به کاشت کنند. امروزه کاشت مو با روش های پیشرفته انجام می شود و ابروی کاشته شده مانند ابروی طبیعی قابلیت رشد و کوتاه کردن دارد.

برای کاشت موی طبیعی، ناحیه ای که به عنوان بانک مو یا اهدا کننده مو انتخاب می شود جایی در قسمت پشت گوش، پایین گردن یا پشت سر است. البته شاید موهای ناحیه پشت سر برای کاشت ابرو با موی طبیعی مناسب نباشند زیرا موهای این قسمت، چندتایی، ضخیم و بلند هستند. اما در قسمت پشت گوش یا پایین گردن شاهد رویش موهایی ظریف تر و کوتاهتر هستیم و می توان گفت در این نواحی از سر، واحدهای فولیکولی تک تار مویی داریم.

 

نحوه کاشت ابرو طبیعی

 

نحوه کاشت موی طبیعی به روش sut به این صورت است که ناحیه اهدا کننده مو برای ابرو مشخص می شود .سپس با استفاده از دستگاه های پیشرفته، موهای کاندید شده از پوست سر خارج می گردند و در محل هایی که فاقد ابرو می باشد کاشته می شوند. موهای کاشته شده پس از چند روز می ریزند اما با گذشت چند هفته ابروهای جدید شروع به جوانه زدن می کنند.انتخاب مدل کاشت ابرو طبیعی به سلیقه افراد و حالت چهره آن ها بستگی دارد. افراد متقاضی کاشت  ممکن است مدل خاصی از ابرو را مد نظر داشته باشند اما پزشک تشخیص دهد که این مدل ابرو با چهره فرد تناسب کافی ندارد. اینجاست پزشک متخصص کاشت باید بیمار را متقاعد سازد تا مدل پیوند ابرو طبیعی خود را متناسب با حالت چهره انتخاب نماید.

روش کاشت طبیعی انواع مختلفی دارد

در گذشته از روش کاشت نواری یا fut برای کاشت مو استفاده می شده است. اما با پیشرفت علم، روش های جدیدتر و کم خطرتری برای کاشت مو طبیعی ابداع شدند. یک روش کاشت و پیوند ابرو طبیعی، روش fit  است که ابروها به صورت دانه دانه برداشت شده و در محل های مورد نظر کاشته می شوند. روش دیگر کاشت موی طبیعی، روش sut است که فرق آن با روش fit در استفاده از دستگاه برای برداشت مو از سر و کاشت در ناحیه مورد نظر می باشد. روش sut نسبت به سایر روش های پیوند ابرو کم خطرتر بوده و دوران نقاهت کوتاهی دارد

دیدن عکس کاشت ابروی طبیعی برای افرادی که می خواهند عمل کاشت مو انجام دهند می تواند مفید باشد. دیدن عکس های قبل از عمل و بعد از عمل نمونه مناسبی برای عکس کاشت  طبیعی است. در این حالت متقاضی کاشت مو می تواند ظاهر افراد را پس از کاشت با قبل از کاشت مقایسه کرده و میزان تخصص و زبردستی پزشک متخصص را بسنجد. عکس پیوند ابرو طبیعی باید بدون هیچگونه روتوشی در اختیار متقاضیان کاشت مو قرار گیرد تا آنها بتوانند بهتر تصمیم گیری نمایند.

 

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران
بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران

 

هزینه کاشت ابرو

 

هزینه کاشت ابرو با توجه به روش انجام آن و مرکز تخصصی که این کار را انجام می دهد متفاوت است. مثلا با توجه به این که پیوند ابرو به روش fut کمتر در دنیا انجام می شود و منسوخ شده، اما به دلیل اینکه هزینه انجام این عمل پایین است، هنوز برخی مراکز کاشت مو در ایران از این روش برای کاشت استفاده می کنند. یکی دیگر از عواملی که می تواند در هزینه پیوند ابرو تاثیر بگذارد، میزان کیفیت دستگاه ها و تجهیزات کاشت مو می باشد. هرچه از دستگاه های پیشرفته تر و لوازم درجه یک استفاده شود، هزینه کاشت مو بیشتر خواهد بود.

در پاسخ به این سوال که هزینه کاشت ابرو چقدر است باید گفت یکی از عواملی که در تعیین هزینه پیوند ابرو نقش تاثیرگذار دارد کلینیک کاشت مو می باشد. در سال های اخیر به جز تهران، کاشت مو در شهرهای دیگر ایران نیز انجام می شود. هزینه کلینیک کاشت مو در تهران به دلیل اجاره بالای ساختمان ها و مالیات های مختلف گران تر از سایر شهر هاست. اما در شهرهایی مانند اصفهان، شیراز یا مشهد، هزینه های ذکر شده کمتر است و بنابراین هزینه کاشت مو نسبت به تهران ارزان تر می باشد.

 

کاشت ابرو ارزان

 

شاید در آگهی هایی که در روزنامه ها یا فضای مجازی منتشر می شود به تبلیغ کاشت ابرو ارزان برخورد کرده باشید. قیمت هایی که در مقایسه با کلینیک های تخصصی کاشت مو و ابرو بسیار پایین است. اما در نظر داشته باشید کاشت مو ارزان در مراکزی که فاقد امکانات و حتی مجوزهای لازم در زمینه کاشت مو و ابرو هستند می تواند سلامتی شما را در معرض آسیب های جدی قرار دهد. پس قبل از هر گونه تصمیم گیری عجولانه ای بهتر است از منابع مختلف اطلاع معتبر در زمینه پیوند ابرو و هزینه آن بدست آورید

پیوند ابرو ، از مهم ترین روش های کاشت مو می باشد که ظاهر و صورت فرد را تحت تأثیر قرار می دهد؛ از این رو توجه به مکانی که کاشت در آنجا انجام می شود و شخصی که عمل پیوند ابرو را انجام می دهد، بسیار حائز اهمیت می باشد. هزینه کاشت مو نیز، با توجه به عوامل زیر تعیین می شود.

 1. مکانی که کاشت مو انجام می شود.
 2. تکنسین یا پزشکی که کاشت را انجام می دهد.
 3. میزان کاشت و تعداد آن.
 4. نوع کاشت مو.
 5. گستردگی ریزش ابرو.

 

موارد تاثیر گذار بر روی هزینه کاشت ابرو

 

ممکن است شما به چند مرکز مراجعه کنید و متوجه شوید که قیمت ها متفاوت هستند این تفاوت قیمت ها به دلیل موارد زیر  می باشد :

  • مهارت پزشک
  • محل کلینیک
  • تجربه پزشک در کاشت مو
  • هزینه پرسنل و تجربه پرسنل در زمینه کاشت مو
  • تجهیزات و دستگاه هایی که برای پیوند ابرو استفاده می شود .

 

قیمت کاشت ابرو
قیمت کاشت ابرو

 

قیمت کاشت ابرو

 

عوامل مختلفی بر روی قیمت کاشت ابرو تاثیر می گذارند. یک فاکتور مهم برای تعیین قیمت کاشت ، مهارت و تخصص پزشک می باشد. هرچه پزشک در امر پیوند ابرو دقت و زمان بیشتری به خرج دهد و ابرویی طبیعی تر حاصل شود، قیمت کاشت مو بالاتر می رود. این پزشکان، وقت و هزینه بیشتری برای کسب تجربه صرف کرده اند و گرفتن دستمزد بالاتر برای ابرویی که دلخواه متقاضی باشد و نتیجه عمل موجب رضایت او گردد، می تواند منطقی باشد.

اگر می پرسید قیمت پیوند ابرو چقدر است باید گفت یکی دیگر از عواملی که بر قیمت کاشت تاثیر می گذارد، سابقه پزشک متخصص پیوند ابرو می باشد. پزشکان با سابقه قطعا دستمزد بیشتری برای کاشت از بیمار دریافت می کنند. همچنین خوشنام بودن پزشک و آوازه آنها می تواند دلیل تاثیرگذار دیگری بر قیمت پیوند ابرو باشد. توصیه می کنیم حتما به پزشکان حرفه ای و خوشنام در این زمینه مراجعه نمایید زیرا کاشت مو اگر به خوبی انجام نشود، اعتماد به نفس بیمار کاهش می یابد.

مراکزی هستند که کاشت را به صورت تخصصی و مطابق با روش های روز دنیا انجام نمی دهند. این مراکز اکثرا بدون مجوز می باشند و به صورت تجربی و نه به صورت علمی، کاشت مو را یاد گرفته اند. بنابراین چنین مراکز ممکن است قیمتی پایین تر از حد معمول برای پیوند ابرو به شما پیشنهاد دهند. برای کاشت مو قیمت ارائه شده به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به روش کاشت، تجهیزات کلینیک، سابقه پزشک و … اشاره نمود. پیشنهاد می کنیم سراغ مراکزی بروید که مجوزهای لازم برای کاشت مو را داشته باشند.

 

 

عوارض کاشت ابرو

 

از عوارض کاشت ابرو می توان به تورم در اطراف چشم، التهاب و کبودی در ناحیه کاشت  و ایجاد خارش در این محل اشاره نمود. این عوارض معمولا در مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف خواهند شد. اما در صورتی که عوارض پیوند ابرو از بین نرفت حتما به پزشک خود مراجعه کنید.پیوند ابرو دارای عوارض کوتاه مدت است و شامل عوارض بلند مدت نمی شود. شما می توانید فعالیت های روزمره خود را سه روز پس از کاشت آغاز نمایید. اما مهم است در در حدود یک هفته خود را در معرض تنش و استرس قرار ندهید. عوارض پیوند ابرو، محدود و زودگذر هستند که جای نگرانی نیست و از عوارض طبیعی یک عمل جراحی می باشد.

 

آیا کاشت ابرو با درد همراه است؟

 

برخی از افراد به اشتباه تصور می کنند که پیوند ابرو با درد همراه است؛ در حالی که در پیوند ابرو ، از یک بی حس کننده موضعی استفاده می شود؛ و درد و خونریزی بسیار کمتری را نسبت به کاشت موی سر خواهد داشت. در این روش همانند دندان پزشکی، محل کاشت و برداشت را بی حس نموده و عمل کاشت مو انجام می شود.

 

مزایای کاشت ابرو

 

مزایای پیوند ابرو عبارتند از:

 

 • داشتن ابروهایی با موهای زنده و قابل رشد.
 • حفظ حالت طبیعی ابرو.
 • پرپشت بودن ابرو.
 • دادن شکل و فرم زیبا به ابرو.
 • تغییر حالت در کمان و تاج ابرو به شیوه دلخواه.
 • ماندگاری دائمی.
 • درد و خونریزی بسیار کم.
 • قرینه سازی ابروها.
 • پرکردن جاهای خالی ابرو با توجه به درخواست متقاضی.
 • تنوع در نوع کاشت.

 

در کاشت مو ، باید حتماً از یک متخصص کاشت یا تکنسین کارآزموده بهره گرفت؛ و این فرد دارای سابقه خوبی در زمینه پیوند ابرو باشد؛ تا هر چه بیشتر ریسک کاشت مو را کاهش و رضایت و اثر بخشی آن را ارتقاء دهد. از مهم ترین عوارض کاشت که به ندرت اتفاق می افتد، می توان به: خونریزی، درد شدید، تراکم پایین در کاشت ، تورم در صورت، التهاب پیشانی و ابرو، حساسیت در چشم و قرمز شدن چشم، نداشتن خواب های متناسب ابرو بعد از کاشت، بی هوشی و بی حسی موضعی، جراحی غیر اصولی در بغل گوش و آسیب به قسمت های آن بخش از سر، و باز شدن یا عفونی شدن بخیه ها، اشاره نمود.

 

نظرات در مورد کاشت ابرو

 

دانستن نظرات در مورد کاشت مو می تواند شما را به سمت تصمیم گیری عاقلانه تر در این زمینه هدایت کند. پیشنهاد می کنیم در سایت ها و انجمن های مختلف نظرات افرادی که عمل کاشت ابرو را انجام داده اند مطالعه کنید. با نظرات موافق و مخالف کاشت  آشنا شوید. ببینید آن هایی که با پیوند ابرو موافق هستند چه دلایلی برای خود دارند و افرادی که کاشت را مناسب نمی دانند چگونه نظر خود را توجیه می کنند. خواندن نظرات در مورد کاشت مو شما را با مزایا و معایب آن بیشتر آشنا می نماید

یکی از مسائلی که ممکن است در کاشت مو با آن مواجه شوید مسئله ریزش ابرو بعد از کاشت است. در این مورد اصلا نگران نباشید زیرا ریزش ابرو بعد از کاشت، امری کاملا طبیعی است. معمولا دو هفته پس از کاشت ریزش ابروهای کاشته شده شروع می شود. اما لازم است بدانید، این ریزش در قسمت ساقه مو است نه ریشه آن. ریشه ابروهای کاشت شده زنده هستند و با گذشت زمان و طی چند هفته ابروهای جدید جوانه زده و شروع به رشد می کنند.

 

 

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

 

باید توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از کاشت ابرو بسیار مهم است. پس از اینکه پیوند ابرو انجام می شود قسمت هایی که از آن مو برداشته شده پانسمان می گردند. اما قسمت هایی که در آن ابرو کاشته می شود نیازی به پانسمان ندارد. پزشک شما پس از عمل کاشت، یک محلول مخصوص برای اسپری کردن روی نواحی ابرو در اختیارتان قرار می دهد. فاصله زمان بین اسپری کردن حدود دو تا سه ساعت می باشد. امکان التهاب و کبودی در ناحیه پلک ها وجود دارد که از عوارض طبیعی کاشت مو است.

مراقبت بعد از کاشت در چند روز اول بسیار اهمیت دارد. بعد از گذشت سه روز از عمل کاشت مو می توانید پانسمان قسمت بانک مو را برداشته و سر خود را شستشو دهید. از طرف دیگر نگران ریزش ابروهای کاشته شده نباشید زیرا این رخداد طبیعی است و پس از گذشت ۳ تا ۴ ماه ابروهای جدید شروع به جوانه زدن می کنند. با گذشت حدود یک سال از کاشت  می توانید نتیجه نهایی پیوند ابروی خود را مشاهده نمایید.

مراقبتهای بعد از پیوند ابرو از خود عمل کاشت مهم تر هستند. فردی که تحت عمل پیوند ابرو قرار گرفته در صورتی که به مراقبتهای بعد از پیوند ابرو توجه نکند در معرض عفونت و عوارض ناخوشایندی قرار خواهد گرفت. پس از عمل کاشت مو نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرید. برای این کار پیشنهاد می کنیم از عینکهای آفتابی با شیشه های بزرگ یا از کلاه های نقاب دار استفاده کنید زیرا نور خورشید می تواند تاثیر مخربی بر روی فولیکول های کاشته شده داشته باشد.

 

 

هزینه تقریبی کاشت ابرو
هزینه تقریبی کاشت ابرو

 

هزینه تقریبی کاشت ابرو

 

افرادی که متقاضی کاشت هستند باید قبل از هر گونه اقدامی از هزینه های این عمل جراحی آگاهی پیدا کنند. هزینه پیوند ابرو وابسته به تعداد گرافت هایی است که باید در محل های فاقد ابرو کاشته شود. البته می توان یک هزینه تقریبی کاشت ابرو اعلام کرد و آن عددی مابین چهار تا پنج میلیون است. بنابراین اگر جایی قیمتی بالاتر از این عدد گفتند باید علت آن را جویا شوید و از پرداخت هزینه های نجومی برای کاشت مو پرهیز نمایید.

 

دکتر خوب برای کاشت ابرو

 

اگر می خواهید بدانید دکتر خوب برای کاشت مو چه کسی است، باید بگوییم دکتر خوب برای کاشت مو، کسی است که سابقه ای طولانی در زمینه کاشت مو و ابرو داشته باشد و بتواند خواسته مورد نظر بیماران خود را برآورده نماید. دکتر خوب برای کاشت ابرو، دکتری است که دارای بیشترین میزان رضایت در بین مراجعین خود باشد.

 

کلینیک کاشت ابرو

 

انتخاب کلینیک کاشت ابرو مناسب تاثیر زیادی در نتیجه کاشت خواهد داشت. یک کلینیک پیوند ابرو که دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته در این زمینه باشد با کلینیکی که از ابزارهای و تجهیزات قدیمی استفاده می کند تفاوت زیادی دارد. کلینیک های پیشرفته به طور قطع نتایج بهتری از کاشت مو برای بیماران خود به ارمغان می آورند اگرچه ممکن است هزینه عمل کاشت مو در آن ها از کلینیک های معمولی کمی بیشتر باشد.

 

کاشت ابرو در تهران
کاشت ابرو در تهران

 

کاشت ابرو در تهران

 

کاشت ابرو در تهران ، با توجه به سن، شرایط متقاضی، تعداد تراکم موی کاشته شده در ابرو، وسعت کاشت، نوع کاشت، پزشک و تکنسین مربوطه، مکان و دستمزد تقریبی، انجام می گیرد. انواع پیوند ابرو در تهران به شیوه های SUT و  FUEو همچنین به شیوه های FIT   و  FUT ، با کمک مشاورانی مجرب و تیمی کار آزموده، به دلخواه متقاضی انجام می شود.

 

ترمیم ابرو

 

در دهه های اخیر، افراد و به ویژه زنان، برای ترمیم ابرو از روش های مختلفی نظیر، میکروتیشن، تاتو، هاشور و غیره استفاده می کردند. در این شیوه ها، بخشی یا کل ابرو، با رنگ شیمیایی و استفاده از دستگاهی سوزن شکل و با ایجاد ضربه و نقاطی رنگی بر پوست ابرو، جاهای خالی یا کم موی ابرو، را با رنگ آمیزی شیمیایی پر می نمودند.

ترمیم ابرو در این شیوه، علاوه بر عوارض شدید، موقتی بودن، افتادگی ابرو و به جا ماندن جای سوزن، موجب نارضایتی و پشیمانی افراد از این شیوه سنتی ترمیم ابرو می شد. امروزه ترمیم ابرو نه به شیوه سنتی، بلکه به شیوه ای کاملا اصولی و حرفه ای، زیر نظر مراکز پزشکی و در کلینیک های تخصصی زیبایی، با کادری مجرب و پزشکان متخصص پوست و زیبایی انجام می گیرد. ترمیم ابرو برای افرادی که خواهان ابروهایی پرپشت هستند، مناسب است؛ و می تواند به صورت کاملاً طبیعی و به اندازه و مدل دلخواه، با ماندگاری دائمی، برای همه سنین و هر جنسیتی، با هر شرایطی انجام گردد.

 

مرکز کاشت ابرو در تهران
مرکز کاشت ابرو در تهران

 

مرکز کاشت ابرو در تهران

 

مراکز و کلینیک های متنوعی در تهران، عمل پیوند ابرو را به صورت حرفه ای و براساس آخرین متدهای دنیا، با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می دهند. زمان کاشت در مراکز کاشت مو در تهران، بین 1 الی 4 ساعت به طول می انجامد؛ و بدون هیچ گونه بستری شدن و به سورت سرپایی انجام می شوند. موها با ضخامتی متناسب با موی ابرو و متناسب با قطر موهای ابرو،  در تعداد مورد نیاز و دلخواه، به شکل حرفه ای کاشت می گردند. از مهم ترین مراکز کاشت مو در تهران، این کلینیک را می توان نام برد .

 

جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان هزینه کاشت ریش و سبیل و ابرو در تهران با جدید ترین متد و روش سریع با هزینه کم با ما تماس بگیرید.

 

کاشت ابرو طبیعی چیست ؟

کاشت ابرو طبیعی همان برداشت از بانک مو جهت کاشت در قسمت ابرو میباشد که بصورت کاملا طبیعی انجام میشود.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزنیه کاشت ابرو بستگی به میران تراکم کاشت یعنی انتخاب روش کاشت و ناحیه آن دارد که نسبت به هم متفاوت میباشد.

بهترین مرکز کاشت ابرو کجاست ؟

ما همواره با سابقه چندین ساله در زمینه زیبایی و پوست و مو فعالیت میکنیم جهت راهنمایی میتوانید با مشاوران ما بصورت رایگان تماس یگیرید.

قسمت دیدگاه بسته شده است.