نکات مهم در رابطه با کاشت سبیل و پیکرتراشی ، اهمیت پیکر تراشی

 

کاشت ریش و پیکر تراشی دو اصل مهم در زیبایی
کاشت ریش و پیکر تراشی دو اصل مهم در زیبایی

 

کاشت ریش و پیکر تراشی دو اصل مهم در زیبایی

 

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از موضوعات مهم امروزی که در زمره زیبایی قرار دارد به نام کاشت ریش و پیکر تراشی صحبت کنیم، و در ادامه آن به مبحث به پیکر تراشی نیز اشاراتی بکنیم. یکی از عواملی که آقایان را آزار میدهد کم مویی و یا در برخی اوقات بی مویی صورت در آنهاست، این مقوله فوق العاده برای آنها از حساسیت بالایی برخوردار است و یکی از نگرانی های روزمره آنها شده است. اما باید به این افراد مژده بدهیم که دیگر نگران بی مو بودن صورت خود نباشید زیرا علم و فناوری این مشکل را هم، هم مثل بیشتر مشکلات امروزی ما حل کرده است و یکی از راه حل های آن کاشت ریش است.

در مقوله کاشت ریش برخی افراد به کاشت سبیل هم می پردازند.

در بحث کاشت ریش و سبیل نکاتی هست که برای عزیزان دارای ابهام است، مثل هزینه کاشت ریش، کاشت سبیل، قیمت کاشت ریش و یا کاشت ریش به روش sut است. خیلی ها می پرسند که هزینه کاشت ریش و سبیل چقدر است ما در این مقاله میخواهیم به همه این نکات اشاراتی بکنیم. علت های ریختن ریش و سبیل متعدد است و عواملی مثل ژنتیک و همین طور مسائل طبیعی و غیرطبیعی نیز مانند آتش سوزی بریده شدن صورت و غیره بستگی دارد.

در بعضی از پسرها اختلالات هورمونی نیز باعث کم مویی صورت میشود، در مورد مقوله کاشت ریش و سبیل باید به شما بگویم که خیلی شبیه به کاشت مو است و شما باید این را بدانید که اگر به مراکز تخصصیی و پزشک مربوطه خود اعتماد داشته باشید، حتی می‌تواند بسیار طبیعی تر از کاشت مو انجام شود. این امر به وسیله برداشتن مو از قسمت هایی که می خواهید انتقال دهید صورت می گیرد و با یک سری از سوزن های ویژه و بسیار ظریف بدون کوچکترین آسیبی به پوست صورت شما پیوند داده می شود.

 

نکات مهم در رابطه با کاشت سبیل

 

شما باید توجه داشته باشید که بعد از پیوند ریش و سبیل شما به حالت طبیعی رشد میکند و برای همیشه این شکل از رشد ادامه خواهد داشت، پس شما بعد از کاشت ریش و سبیل به یک روند طبیعی خواهید رسید. البته این را هم در نظر داشته باشید که دقیقاً در کاشت ریش و سبیل مویی که به‌عنوان ریش و سبیل به صورت شما پیوند خورده جنسش دقیقاً مشابه قبل آن است و از اینموضوع شما باید مطمئن باشید، پس شما باید هر چه زودتر اقدام کنید. در مورد پیکرتراشی اول باید مقداری با اصطلاحات این این مقاله شما را آشنا کنیم. امروزه به خاطر نوع  غذا و سبد غذایی ما  افراد زیادی  دچار نامتقارنی  آناتومی بدن شان شده اند و به دلیل مشغله های زیاد  نمی توانند ورزش کنند،

البته برخی هم این مبحث را  پشت گوش انداختنه اند. اما این عزیزان به سادگی می‌توانند با پیکر تراشی به اندام ایده آل خود دست یابند، در این جراحی با روش های خاص تمامی نامتقارنی های بدن را از بین می برند.

در پیکر تراشی عنوان هایی مثل لیپوماتیک، لیپوماتیک شکم، لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، ساکشن شکم و هزینه پیکر تراشی وجود دارد. اما در این مقاله سعی می کنیم به همه آنها به شکل مختصر اشاره کنیم. سوالات بسیاری برای عزیزان در این خصوص پیش می‌آید یکی از مهمترین آن لیپوماتیک چیست است، ما اینجا می خواهیم اشاراتی به این نوع از جراحی در پیکرتراشی داشته باشیم، در خصوص روش لیپوماتیک باید بگوییم که با اعمال گرم شدگی به محل چربی ها حمله می شود، البته شما نباید نگران آسیب های ناشی از حرارت این موضوع نباشید، زیرا بسیار این روش امن است.

 

نکات مهم در رابطه با کاشت سبیل و پیکرتراشی
نکات مهم در رابطه با کاشت سبیل و پیکرتراشی

 

اهمیت پیکر تراشی

 

از آنجا که در روش هایی مانند لیزر این احتمال وجود دارد، اما در لیپوماتیک همچین چیزی نیست. بسیاری از عزیزان میپرسند که از روش لیپوماتیک در کجاهای بدن میشود استفاده کرد، در این خصوص باید به آنها بگوییم که در روش لیپوماتیک شما می‌توانید تقریباً همه جای بدن را با این فرآیند تحت تاثیر بگذارید. جاهایی مثل گردن، صورت، ران‌ها، زانوها، بازوها، پهلوها، شکم، باسن و غیره. پس در نتیجه می توانید کل آناتومی بدن خود را به دست متخصصان بسپارید و از آن ها یک مجسمه تراش خورده بخواهید.

در خصوص هزینه های لیپوماتیک باید به شما بگویم که مقوله مشخصی در این کار وجود ندارد و بسته به نوع پزشک و کلینیکی که در آن شما میخواهید لیپوماتیک کنید بستگی دارد. اما در نظر داشته باشید که گول تبلیغات ارزان را نخورید و به راحتی برای کمی هزینه کمتر بدنتان را دست افراد غیر مجرب نسپارید، زیرا می تواند عواقب ناگواری برای شما داشته باشد. البته در مورد هزینه لیپوماتیک می شود گفت که بیش از چهار تا پنج میلیون تومان است این را در گوشه ای از ذهن تان به خاطر بسپارید. اما تاریخ نگارش این مقاله را به علت نوسان قیمت ها باید در نظر داشته باشید امیدوارم مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد، برای شما آرزوی موفقیت داریم، پاینده باشید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری :

قسمت دیدگاه بسته شده است.